Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3576: Celina umrze tak jak Marcin? Roman w szpitalu usłyszy, że nie ma już nadziei - WIDEO

2023-03-09 12:23

W 3576 odcinku serialu "Pierwsza miłość" nastąpi śmierć Celiny (Grażyna Zielińska)? Cudem uratowali ją z pożaru domu w Wadlewie, ale niestety stan ukochanej Romana (Lech Dyblik) znacznie się pogorszy. Celina przeżyła zawał serca, lecz wskutek zatrucia tlenkiem węgla dojdzie u niej do poważnych uszkodzeń organów. Mimo, że Roman nie przyjmie do wiadomości, że powoli Celina umiera, w 3576 odcinku "Pierwszej miłości" pielęgniarka w szpitalu przekaże mu, że najwyższa pora pożegnać się z żoną, że nic już nic więcej nie da się zrobić dla seniorki. Czy Celina umrze tak jak Marcin (Przemysław Cypryański)? Poznaj szczegóły i zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3576 - czwartek, 9.03.2023, o godz. 18 w Polsacie

Śmierć Celiny w 3576 odcinku "Pierwszej miłości" będzie już niemal przesądzona! Poszkodowana w pożarze domu Celina nadal nie odzyska przytomności, pozostanie podłączona do respiratora, a lekarze nie będą w stanie zrobić dla niej nic więcej. Badania wykażą bowiem, że na skutek zatrucia tlenkiem węgla u Celiny następuje powolne umieranie organów, że mogło dojść do nieodwracalnego uszkodzenia mózgu, a to oznacza, że nie będzie dla niej ratunku. Dla Romana dramatyczna rokowania nie będą miały jednak większego znaczenia. On nie przestanie wierzyć w to, że Celina obudzi się, że lekarze uratują jej życie. Wbrew temu co będzie słyszał z ust personelu medycznego. Wszyscy w szpitalu w 3576 odcinku "Pierwszej miłości" każą Romanowi przygotować się na śmierć Celiny.

Podczas kolejnej wizyty u Celiny w 3576 odcinku "Pierwszej miłości" Romana zaczepi pielęgniarka, która dość chłodno poinformuje go, że jego ukochana nie przeżyje, że umrze lada moment. - Wy już ją pochowaliście! - krzyknie wzburzony Roman. Niespodziewanie do szpitala przyjedzie także Brian (Dominik Rybiałek). Przybrany wnuk Celiny na wieść o pożarze, o tym, że spłonął dom staruszki, a ona sama walczy o życie, będzie chciał wtargnąć na oddział, by natychmiast ją zobaczyć. Ani Brian, ani Roman nie stracą nadziei, że Celina wyjdzie z tego i przeżyje. Ale pozostanie już tylko modlitwa.

Czy Celinę w "Pierwszej miłości" czeka śmierć tak jak Marcina? To już pewne, że lubiana przez wszystkich w Wadlewie seniorka ocaleje. Jednak minie jeszcze trochę czasu nim odzyska przytomność i powoli zacznie wracać do zdrowia.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Tragiczny pożar w Wadlewie! Wśród ofiar Celina i Marcin
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze