Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3555: To Edward i Dominika zabili Miłkę Szafrańską?! Piotrek będzie pewny, że znalazł morderców

2023-01-26 14:56

W 3555 odcinku "Pierwszej miłości" Piotrek (Michał Mikołajczak) będzie przekonany, że znalazł morderców Miłki Szafrańskiej (Ilona Wrońska)! Młody policjant rozwiąże zagadkę tajemniczej śmierci pisarki, której ciało przerzucono na budowę osiedla mieszkaniowego Karola Wekslera (Karol Strasburger)? W 3555 odcinku "Pierwszej miłości" stanie się dla niego jasne, że to Edward Stryjeński (Marek Siudym) i jego córka Dominika (Aneta Zając) maczali palce w sprawie. Marysia (Aneta Zając) da radę pomóc ojcu i siostrze?

"Pierwsza miłość" odcinek 3555 - środa, 8.02.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3555 odcinku "Pierwszej miłości" Piotrek będzie przekonany, że to Dominika i Edward stoją za zabójstwem Miłki. Marysia wyczuje, że sprawa jest poważna, bo siostra zniknie i nie będzie z nią kontaktu. Postawni więc wtrącić się w sprawę morderstwa, a Kacper (Damian Kulec) nie byłby sobą, gdyby nie zaproponował jej pomocy. Marysia zrozumie, że gra toczy się o dużą stawkę, a Dominika odezwie się do niej i poda swoje położenie. Piotrek, który dołoży wszelkich starań do odkrycia prawdy o morderstwie ukochanej, zwerbuje Marysię do pomocy. 

Marysia przekona Piotrka, że to nie Dominika zabiła Miłkę w 3555 odcinku "Pierwszej miłości"?

Marysia spróbuje zrobić wszystko, byle odciągnąć Piotrka od pomysłu aresztowania siostry. On jednak okaże się nieugięty i w 3555 odcinku "Pierwszej miłości" oznajmi, że jest pewny, że za morderstwem stroi albo ona, albo Edward. Dominice nie pomoże fakt ucieczki, a Piotrek przekaże Marysi, że jeśli nie będzie z nim współpracowała, "zgarnie" Dominikę. W całą sprawę zostanie również wmieszany Wenerski (Przemysław Sadowski), który z zaskoczeniem stwierdzi, że siostry nie mają ze sobą za wiele wspólnego i mocno zdziwi się, że spokojna i dobra Marysia, ma bliźniaczkę, która umie ostro namieszać.

Zdradzamy, że niebawem w "Pierwszej miłości" Edward przysięgnie Marysi, że nie ma nic wspólnego z zabójstwem i "z boku" prowadzi własne śledztwo na temat morderstwa Miłki. Piotrek za to zaweźmie się i dotrze do zeznań lokaja Styjeńskiego, który dziwnym trafem przepadł. Kto w końcu jest mordercą pisarki? Marysia słusznie zadrży o los ojca i siostry? Przekonamy się już niebawem. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Piotrek odkryje kto zabił Miłkę? Kamil i Filip odbiją porwaną Ankę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze