Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3551: Pogrzeb Miłki Szafrańskiej. Na cmentarzu Piotrek zobaczy mordercę? - ZDJĘCIA

2023-01-12 20:02

W 3551 odcinku serialu "Pierwsza miłość" odbędzie się pogrzeb Miłki Szafrańskiej (Ilona Wrońska), brutalnie zamordowanej pisarki, kochanki Piotrka (Michał Mikołajczak), która tuż przed śmiercią była w domu Edwarda Stryjeńskiego (Marek Siudym), gdzie wypiła podejrzanego drinka. Wciąż nie będzie wiadomo kto zabił Miłkę, kto jest mordercą, bo zanim pisarka zginęła podpadła wielu osobom. Motyw do zabójstwa Miłki miała przede wszystkim Ewa Weksler (Ewa Gawryluk). Ale na cmentarzu podczas pogrzebu Miłki w 3551 odcinku "Pierwszej miłości" pojawi się dziwny mężczyzna. Piotrek uzna go za mordercę? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

"Pierwsza miłość" odcinek 3551 - czwartek, 2.02.2023, o godz. 18 w Polsacie

Czy w 3551 odcinku "Pierwszej miłości" na pogrzebie Miłki wyjaśni się wreszcie kto ją zabił, kim jest morderco, kto stoi za makabryczną zbrodnią, porzuceniem zwłok pisarki na budowie osiedla Karola Wekslera? Śledztwo Piotrka, Huberta (Rafał Szałajko) i ich kolegów z policji zatoczy coraz szersze kręgi. Podejrzanych o zabójstwo Miłki będzie wielu. Ewa Weksler, która pokłóciła się z Szafrańską na wernisażu, bo pisarka zbyt mocno interesowała się Karolem. A także Edward i jego córka Dominika (Aneta Zając). Przed śmiercią Miłka była przecież w rezydencji Edwarda, wypiła drinka z trucizną, którego Dominika przygotowała dla ojca, a potem upadła na podłogę. Ale czy to możliwe, by Stryjeński i siostra bliźniaczka Marysi (Aneta Zając) zabili Miłkę?

Na ceremonii pogrzebowej Miłki w 3551 odcinku "Pierwszej miłości" zjawi się wiele osób, rodzina, której Piotrek nie znał i sporo fanów pisarki. Pogrążonemu w żałobie Piotrkowi nie będzie łatwo pożegnać zamordowaną kochankę. Będzie chciał za wszelką cenę dowiedzieć się kto stoi za zabójstwem Miłki. Zażąda od Huberta obiecane mu wcześniej informacje na temat kolejnego tropu.

Ale podczas pogrzebu w 3551 odcinku "Pierwszej miłości" będzie się wydawało, że śledztwo utknęło w miejscu. Niepocieszony Piotrek postanowi zadać Edwardowi kilka niewygodnych pytań o jego spotkanie z Miłką w swojej rezydencji, o to, co dokładnie się tam wydarzyło. Na cmentarzu w czasie pogrzebu pojawi się tajemniczy mężczyzna, który złoży wieniec na grobie Miłki z wyjątkowym napisem na wstędze: "Zostaniesz ze mną na zawsze". Piotrek nie zauważy w żałobniku nic podejrzanego. Do czasu.

Tuż po pogrzebie w 3552 odcinku "Pierwszej miłości" Piotrek przejrzy zdjęcia z pogrzebu opublikowane w mediach. Dostrzeże na nich ważny szczegół. Czy kolejny trop doprowadzi go wreszcie do mordercy? Policjant  będzie miał nowe pytania, które zada w rezydencji Edwarda...

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Milka nie żyje! Piotrek wyleci z policji i wpadnie w objęcia Marty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany