Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3549: Ewelina po wyjściu z więzienia nie będzie tą samą osobą. Oskarży Bartka o romans! - ZDJĘCIA

2023-01-13 12:47

Ewelina (Madalena Górska) w 3549 odcinku "Pierwszej miłości" będzie oswajać się z powrotem do życia w Wadlewie, z dala od krat i więzienia, gdzie spędziła ostatnie miesiące. Mogłoby się wydawać, że kobieta zachwyci się wolnością, będzie tryskać energią i skupi się na miłości do Bartka (Rafał Kwietniwski). Niestety tak się nie stanie, a w 3549 odcinku "Pierwszej miłości" wyjdzie na jaw, że Ewelina nie umie się odnaleźć poza więzieniem i mało tego, wywęszy romans Bartka z nowo poznaną kobietą. Tego im nie daruje.

"Pierwsza miłość" odcinek 3549 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3549 odcinku "Pierwsza miłość" Ewelina spróbuje na nowo odnaleźć się w Wadlewie i chociaż każdy spodziewał się, że będzie szczęśliwa z powodu powrotu do domu, ona nie wyda się zachwycona. Życie w więzieniu ją zmieni, co bliscy zauważą gołym okiem. Stanie się smutna i markotna i nie bardzo odnajdzie się wsród mieszkańców Wsi, gdzie przecież przed odsiadką czuła się komfortowo. Bartek nie tak wyobrażał sobie powrót Eweliny, której specjalnie oświadczył się przed pójściem do więzienia, by miała o czym myśleć, a on mógł zadeklarować swoje uczucia. Niestety nawet pierścionek nie zadziałał, a kobieta wyjdzie z więzienia całkiem odmieniona i to nie w tym dobrym tego słowa znaczeniu. 

Ewelina oskarży Bartka o romans w 3549 odcinku "Pierwszej miłości"

Nie da się ukryć, że Ewelina po wyjściu z więzienia stanie się zdecydowanie zbyt wrażliwa, wyczulona na wszelki bodźce i podejrzliwa wobec wszystkich. Zaufa jedynie ojcu i w 3549 odcinku "Pierwszej miłości" podziękuje mu za oddanie i wsparcie. Roman (Lech Dyblik) będzie przeszczęśliwy, że ma córkę z powrotem przy sobie. Największy problem pojawi się jednak w momencie, kiedy to Ewelina ubzdura sobie, że Bartek podczas jej odsiadki wdał się w romans i niebezpiecznie zbliżył się do atrakcyjnej Melisy (Aleksandra Szwed). Nie zrozumie, że lekarz wiernie na nią czekał, nie robił nic złego i nie zdradził jej z inną kobietą. W 3549 odcinku "Pierwszej miłości" przewrażliwiona Ewelina zauważy narzeczonego w obecności Melisy i od razu uzna, że tę dwójkę musiało połączyć coś więcej. Oczywiście, to nie będzie prawda, ale Ewelina stanie się inną osobą i przestanie ufać komukolwiek. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Milka nie żyje! Piotrek wyleci z policji i wpadnie w objęcia Marty
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze