Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3547: Marysia przyłapie Laurę i Wenerskiego! To będzie koniec jej związku z lekarzem - ZDJĘCIA

2023-01-12 13:35

Marysia (Aneta Zając) dozna szoku w 3547 odcinku "Pierwszej miłości". Na własne oczy przekona się, co łączy Laurę (Katarzyna Maciąg) i Wenerskiego (Przemysław Sadowski). Dozna szoku, kiedy przyłapie ich na czułościach, a przecież wydawało jej się, że Jakub zawsze stanie po jej stronie, chociaż przeżyli swoje wzloty i upadki. W 3547 odcinku "Pierwszej miłości" będzie już wiadomo, że Laura zakochała się w przystojnym lekarzu, chociaż nie powinna tego robić Marysi. To będzie koniec relacji Jakuba i Marysi?

"Pierwsza miłość" odcinek 3547 - piątek, 27.01.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3547 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia przekona się na własne oczy, co wyprawia się między Laurą i Wenerskim. Kobieta nie wie, że artystka i lekarz bardzo się do siebie zbliżyli, przekroczyli pewną granicę, bo doszło do pocałunku! Nawet Anka (Anna Pentz) zrobiła o to aferę i wyrzuty, bo przecież obie z Laurą sporo zawdzięczają uczynnej Marysi. Jakub sam pogubi się w uczuciach do obu kobiet, a Laura w 3547 odcinku "Pierwsza miłość" znów odwiedzi Martę (Honorata Witańska), by kolejny raz poprosić ją o radę w sprawie Wenerskiego. Przestanie udawać, że nie zależy jej na mężczyźnie, że to tylko przyjaźń itp. Marta znajdzie się między tzw. "młotem a kowadłem", bo z jednej strony chciałaby pomóc kuzynce, życzy jej szczęścia i odnalezienia miłości, ale z drugiej łączy ją z Marysią przyjaźń i nie może przecież doradzać Laurze, by ta odbiła koleżance faceta. Marcie z coraz większym trudem przyjdzie wysłuchiwanie rozterek miłosnych kuzynki, a Laura z coraz większym przerażeniem odkryje, że naprawdę zależy jej na Jakubie.

Marysia nakryje Laurę i Jakuba na gorącym uczynku w 3547 odcinku "Pierwszej miłości" 

Marysia dozna szoku w 3547 odcinku "Pierwszej miłości", kiedy na własne oczy zobaczy Laurę i Wenerskiego w objęciach, okazujących sobie czułość. Marysia od razu zrozumie, o co chodzi i to będzie prawdopodobnie koniec jej relacji z Jakubem. Wenerski sam się pogubił w relacjach z obiema kobietami, a na dodatek ukrywał przed Marysią, że z Laurą doszło do czegoś więcej. Zamiast urwać z artystką kontakt, on jeszcze poprosi ją, by nie rezygnowała z malarstwa i pracy w pracowni. To wszystko dobije Marysię, która myślała, że Wenerski to szczery i uczynny mężczyzna, a nie zdrajca jak jej były mąż Michał (Wojciech Błach), który długo udawał dobrego męża, a potem zmienił się w okrutnego zdrajcę. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Milka nie żyje! Piotrek wyleci z policji i wpadnie w objęcia Marty
Najnowsze