Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3532: Pocałunek Laury i Wenerskiego zniszczy wszystko! Anka podsłucha bardzo intymne szczegóły - ZDJĘCIA

2022-12-24 9:08

W 3532 odcinku "Pierwszej miłości" Anka (Anna Pentz) podsłucha poważną rozmowę Laury (Katarzyna Maciąg) i Wenerskiego (Przemysław Sadowski), z której jasno wyniknie, że doszło między nimi do pocałunku! Anka wie doskonale, ile obie zawdzięczają Marysi (Aneta Zając) i dlatego wścieknie się na całego, a potem przeprowadzi z Laurą nieprzyjemną rozmowę. W 3532 odcinku "Pierwszej miłości" akcja nabierze tempa, bo Laura obwieści Jakubowi, że nie będzie korzystać już z jego pracowni, a on szybko zareaguje, by do tego nie dopuścić.

"Pierwsza miłość" odcinek 3532 - czwartek, 5.01.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3532 odcinku "Pierwszej miłości" Anka podsłucha rozmowę Laury i Jakuba. Dowie się, że doszło między nimi do pocałunku i oboje nie bardzo wiedzą, jak w tej sytuacji postąpić. Między Wenerskim a Marysią nadal nie będzie się układać, bo Jakub nie zaakceptował faktu, że ukochana aż tak bardzo poświęca się pomocy Michałowi (Wojciech Błach), który po wypadku i postrzale wybudził się ze śpiączki, ale potrzebował pomocy, więc za namową Julki (Dąbrówka Kruk), Marysia zdecydowała się przyjąć go pod swój dach. Wspólne mieszkanie nie okaże się wybitnym pomysłem, a Wenerski oddali się na tyle od Marysi, że w końcu dojdzie do zbliżenia z Laurą. Ta dwójka ma za sobą wiele przejść, Laura pokonała chorobę dzięki pomocy lekarza oraz oczywiście samej Marysi, o czym doskonale wie Anka. Dlatego też, tak ją zdenerwuje pocałunek artystki z lekarzem. 

Anka zrobi wyrzuty Laurze w 3532 odcinku "Pierwszej miłości"

Anka nie będzie mogła uwierzyć w podsłuchaną rozmowę. Od razu postanowi rozmówić się z Laurą, zrobi jej wyrzuty i przypomni, że nie postąpiła dobrze wobec Marysi, która zdecydowanie nie chce skreślać relacji z Jakubem, chociaż na to liczą jej były mąż i córka. Laura w 3532 odcinku "Pierwszej miłości" podejmie radykalne kroki i zakomunikuje Jakubowi, że musi się od niego oddalić i nie ma już zamiaru korzystać z jego pracowni. Lekarz szybko jednak zareaguje, bo nie będzie chciał, by Laura wycofywała się z umowy. Wymyśli plan, jak powstrzymać kobietę. Czy kolejne spotkania doprowadzą do jeszcze bliższego kontaktu Laury i Wenerskiego? Marysia nie będzie zachwycona tym, co się wyprawia za jej plecami. Ma już dość kłopotów.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kacper wyzna Marysi miłość. Kłamstwo Jolki w sprawie Szymona wyjdzie na jaw
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze