Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3541: Ważna prośba Wenerskiego wobec Laury kompletnie ją zaszokuje. Da jej kolejną nadzieję - ZDJĘCIA

2023-01-09 12:07

W 3541 odcinku "Pierwszej miłości" odbędzie się ważna rozmowa Wenerskiego (Przemysław Sadowski) i Laury (Katarzyna Maciąg), która pogubi się w uczuciach do przystojnego lekarza, chociaż dobrze wie, że nie powinna mieszać się w jego relacje z Marysią (Aneta Zając). Jakby kłopotów było mało, Laura w 3541 odcinku "Pierwszej miłości" będzie roztrzęsiona przesłuchaniem w sprawie Anki (Anna Pentz), która zostanie porwana przez gangsterów, wywieziona nie wiadomo gdzie. Jakub postanowi przekonać Laurę, że nie może rezygnować z siebie.

"Pierwsza miłość" odcinek 3541 - czwartek, 19.01.2023, o godz. 18 w Polsacie

Laura nie będzie miała lekko w 3541 odcinku "Pierwszej miłości", a Jakub zauważy jej zagubienie. Lekarz aż za bardzo zbliżył się do kobiety, a w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" Laura wyzna Marcie (Honorata Witańska), że poczuła do Wenerskiego coś więcej, Dojdzie między nimi do pocałunku, o czym przypadkowo dowie się Anka. Podsłucha prywatną rozmowę i rozkręci aferę. Laurze zrobi się głupio, ale jeszcze nie wie, że wkrótce szykują się większe problemy. Flirt z Wenerskim to jedno, ale niestety okaże się, że Anka zostanie porwana przez gangsterów i przetrzymywana nie wiadomo gdzie. Laura dowie się o tragedii, będzie współdziałać z policją, ale czy uda się zapewnić dziewczynie bezpieczeństwo? Sprawa wyda się trudniejsza niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. 

Wenerski znów złoży Laurze propozycję w 3541 odcinku "Pierwszej miłości" 

Wenerski postara się zainterweniować w życie Laury. Sam postanowi z nią porozmawiać na temat malarstwa, które ta postanowi rzucić, a już na pewno nie tworzyć w pracowni Wenerskiego. Uzna, że nie zachowała się w porządku wobec Marysi, dostanie wyrzutów sumienia, ale lekarz tak łatwo się nie podda i nie pozwoli jej, by rezygnowała z pasji, nawet mimo ich pocałunku. Lekarz w szczerej rozmowie z Laurą w 3541 odcinku "Pierwszej miłości" zapewni kobietę, że nie ma złych zamiarów, chce by ich relacja była normalna i nie wyobraża sobie, żeby Laura rezygnowała z malarstwa, co jest jej prawdziwą pasją. Czy Jakub zapłaci za pomoc Laurze i znów oddali się od Marysi? Ich relacja nie pozostanie tak jasna, jakby chciał tego Wenerski. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Milka nie żyje! Piotrek wyleci z policji i wpadnie w objęcia Marty
Najnowsze