Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3536: Laura wyzna Marcie, że jest w trójkącie z Wenerskim! Zakocha się w Jakubie - ZDJĘCIA

2022-12-25 8:51

W 3536 odcinku "Pierwszej miłości" Laura (Katarzyna Maciąg) zda sobie sprawę z faktu, że zakochuje się w Jakubie (Przemysław Sadowski). Wkrótce dojdzie do pocałunku lekarza z kobietą, a potem nastanie dziwna, niezręczna sytuacja dla wszystkich. Laura nie będzie wiedziała co robić, więc zwierzy się Marcie (Honorata Witańska), że utknęła w dziwnym trójkącie z Jakubem i Marysią (Aneta Zając). W 3536 odcinku "Pierwszej miłości" Marta szybko podpowie kuzynce, co ma robić i zaproponuje nietypowe rozwiązanie.

"Pierwsza miłość" odcinek 3536 - czwartek, 12.01.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3536 odcinku "Pierwszej miłości" Laura poczuje, że ostatnie wydarzenia między nią a Wenerskim wymknęły się spod kontroli. Anka (Anna Pentz) niebawem podsłucha rozmowę Laury i Jakuba i tak dowie się, że doszło między nimi do pocałunku. Anka rozkręci aferę, bo przecież takie zachowanie nie jest fair wobec Marysi, której obie wiele zawdzięczają. Chociaż relacja byłej żony Domańskiego (Wojciech Błach) i Jakuba pozostanie niejasna, nie oznacza to, że spodobają jej się wieści o pocałunku lekarza. Laurę ta sytuacja dobije, tym bardziej, że odkryje, że żywi coraz większe uczucia względem przystojnego Wenerskiego i zacznie ją to nurtować. 

Laura zwierzy się Marcie w 3536 odcinku "Pierwszej miłości"

Lura nie będzie wiedziała, co robić, więc pójdzie po radę do Marty. Opowie kuzynce o trudnej sytuacji, specyficznym trójkącie, w którym utkwiła razem z Jakubem i Marysią. Relacje staną się niejasne, a Lura przyzna, że Wenerski daje jej sprzeczne sygnały. Mówi jedno, a robi drugie. Marta przejmie się sytuacją kobiety i wdroży natychmiastowe działania. Postanowi zaproponować jej, by wspólnie zamieszkały. Laura mogłaby odpocząć, oczyścić myśli, zastanowić się co robić dalej. Nauczycielka zaproponuje przeprowadzkę do siebie, ale czy zagubiona Laura się na to zgodzi? Wiadomo już, że sytuacja między nią, Marysią i Jakubem jeszcze jakiś czas będzie się klarowała. Kto w końcu stworzy szczęśliwy związek z lekarzem? Czy którejś uda się usidlić go na stałe? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" w 2023 roku. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kacper wyzna Marysi miłość. Kłamstwo Jolki w sprawie Szymona wyjdzie na jaw
Najnowsze