Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3535: Marysia wyrzuci Michała z domu! Każe Domańskiemu się wyprowadzić, ale on się tak łatwo nie podda - ZDJĘCIA

2022-12-27 14:21

To już postanowione! W 3535 odcinku "Pierwszej miłości" Michał (Wojciech Błach) wyleci z domu Marysi (Aneta Zając), a przynajmniej taki rozkaz usłyszy Domański, który za dobrze poczuł się u byłej żony, która opiekuje się nim od dnia wypadku, poprzez postrzał w szpitalu, wyjście ze śpiączki i rehabilitację. Julka (Dąbrówka Kruk) liczy na pogodzenie się rodziców i nie chce wyganiać przyszywanego ojca. W 3535 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia będzie jednak nieugięta i zacznie szukać nowego lokum dla Michała. On jednak tak łatwo nie zrezygnuje.

"Pierwsza miłość" odcinek 3535 - środa, 11.01.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3535 odcinku "Pierwszej miłości" czara goryczy się przeleje. Michał zdecydowanie nadużyje gościnności byłej żony, na którą mógł liczyć po wypadku i postrzale. To ona czuwała przy nim w momencie śpiączki, a córka Julka namówiła matkę, by przygarnęły mężczyznę do mieszkania. Marysia starała się przemilczeć fakt, że Domański ją zdradzał, kiedy jeszcze byli małżeństwem i to z jego winy związek się rozstał. Michał sypiał przecież z Grażyną (Grażyna Wolszczak) oraz Izabelą (Olga Bończyk), która po postrzale trafiła do więzienia. 

Domański zrozumiał, że Marysia jest jedyną dobrą i pomocną kobietą w jego życiu, więc udało mu się zagrać na jej litości i zamieszkać razem z przyszywaną córką i byłą żoną. Niestety w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" przeholuje, bo zacznie znów kłamać na temat stanu swojego zdrowia. Nagle gorzej się poczuje, ale lekarze potwierdzą, że wyniki badań są prawidłowe i okaże się, że Domański chce wziąć Marysię na litość, by nadal móc z nią mieszkać. 

Marysia wyrzuci Michała z domu w 3535 odcinku "Pierwszej miłości"

Marysia w 3535 odcinku "Pierwszej miłości" nie wytrzyma i każe Domańskiemu się wynosić. Pomoże mu znaleźć nowe lokum, ale cwany Michał zagra na czas. Zacznie wydziwiać, że żadna propozycja Marysi nie spełnia jego oczekiwań i nie może jeszcze się wynieść. To doprowadzi do szału Jakuba (Przemysław Sadowski), który tak się wścieknie, że postanowi sam przemówić rywalowi do rozsądku. Michał zrobi wszystko, byle jak najpóźniej wyprowadzić się od Marysi, a najlepiej jakby jakimś cudem mógł zostać u niej na stałe. Wenerski dopilnuje jednak, żeby tak się nie stało. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Janek odejdzie od Kingi. Laura odbierze Marysi Jakuba.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze