Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3522: Kacper wyzna Marysi miłość. Zostawi dla niego Wenerskiego? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-12-19 15:36

W 3522 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kacper (Damian Kulec) powie Marysi (Aneta Zając), że ją kocha! Po odejściu Weroniki (Dominika Kryszczyńska) nie będzie już w stanie dłużej kryć się z miłością do Marysi. Jeszcze zanim popełnił największy błąd w życiu i wziął ślub z Weroniką, skrycie kochał Domańską. Nawet kiedy oboje myśleli, że są przyrodnim rodzeństwem. Ucieczka żony Kacpra skłoni go do tego, by w 3522 odcinku "Pierwszej miłości" zawalczyć o własne szczęście. Jak zareaguje Marysia na wyznanie miłości Kacpra? Nie tak, jak można by się spodziewać. Zobacz to już teraz w ZWIASTUNIE nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3522 - środa, 21.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3522 odcinku "Pierwszej miłości" Kacper jeszcze nie dojdzie do siebie po odejściu Weroniki, po tym jak żona zostawiła go dla kochanka Samuela (Gamou Fall), bo dotarło do niego, że sam popchnął ją w ramiona innego. Ślub z Weroniką był pomyłką, zawsze w sercu Nowaczyka szczególne miejsce zajmowała Marysia. Ożenił się tylko dlatego, bo myślał, że związek z Domańską nie ma szans po intrygach jego matki Izabeli (Olga Bończyk). W końcu Weronika miała dosyć takiego życia. "Oboje bardzo się raniliśmy, któreś z nas musiało to przerwać" - przeczytał w pożegnalnym liście od żony.

Porzucony Kacper w 3522 odcinku "Pierwszej miłości" nadal będzie chował się przed światem w swoim mieszkaniu. Smutki będzie topił w alkoholu i  nawet ojciec, Zygmunt Nowaczyk (Zbigniew Stryj) nie przywoła go do porządku. Marysia coraz bardziej zaniepokojona stanem Kacpra będzie miała nadzieję, że czuje się lepiej niż ostatnim razem. Odwiedzi go i na własne oczy zobaczy, że z Kacprem zamiast lepiej jest coraz gorzej.Weźmie go za rękę, by okazać mu swoje wsparcie.

Wreszcie w 3522 odcinku "Pierwszej miłości" Kacper z bólem zwierzy jej się z tego, co przekazała mu Weronika przed odejściem.  Nie zdoła dłużej milczeć w sprawie miłości, którą od dawna ją darzy. - Kocham cię - powie Marysi, która na dźwięk tych słów aż zblednie. Jeszcze kilka miesięcy temu, zanim związała się z Jakubem Wenerskim (Przemysław Sadowski), byłaby najszczęśliwsza na świecie. Czuły gest Kacpra nie skłoni Marysi do tego, żeby zostawiła dla niego Wenerskiego. Zbyt wiele się między nimi wydarzyło.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kacper wyzna Marysi miłość. Kłamstwo Jolki w sprawie Szymona wyjdzie na jaw
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze