Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3519: Grażyna weźmie się za Kacpra! Po szokujących doniesieniach nie da mu spokoju - ZDJĘCIA

2022-11-29 8:55

W 3519 odcinku "Pierwszej miłości" Grażyna (Grażyna Weksler) ostro weźmie się za Kacpra (Damian Kulec), który powoli będzie miał serdecznie dość wszelkich problemów, w tym tych z Weroniką (Dominika Kryszczyńska). Wekslerowa wścieknie się na młody personel We-Med, bo w klinice zacznie wręcz huczeć od plotek i prześmiewczych komentarzy. W 3519 odcinku "Pierwszej miłości" Grażyna nie wytrzyma emocji i osobiście skonfrontuje się z Kacprem, ale nie tylko. Jej pretensje uderzą też m.in. w Marysię (Aneta Zając).

"Pierwsza miłość" odcinek 3519 - piątek, 16.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

Grażyna w 3519 odcinku "Pierwszej miłości" wpadnie w szał, bo w We-Med rozszaleją się plotki i zabraknie pracowników! Wszystko przez romans Weroniki i lekarza z USA - Samuela (Gamou Fall). Kacper będzie wycieńczony problemami z żoną, która najpierw naciskała na ślub, a potem wdała się w szemraną relację z przystojnym Samem. Wekslerowej nic nie będą obchodziły zawirowania w życiu prywatnym pracowników, liczy się to, że przestaną pojawiać się w pracy! w 3519 odcinku "Pierwszej miłości" wpadnie w szał, a oberwie się też Marysi, która też zajmie się bardziej pomocą Michałowi (Wojciech Błach), niż pacjentami. Marysia postanowi osobiście sprawdzić, co dzieje się z Kacprem, z którym nadal łącz ją silna nić porozumienia. 

Marysia zastanie Kacpra w fatalnym stanie w 3519 odcinku "Pierwsza miłość"

Nie da się ukryć, że na młodego lekarza spadnie wiele trosk. Oprócz kłopotów w małżeństwie, mężczyzna boryka się też z problemem skazanej matki, a Izabela (Olga Bończyk) wcale nie czeka grzecznie za kratami, by sprawiedliwie odbyć wyrok. Romans Weroniki i Sama będzie jednak zbyt trudny, a Marysia w 3519 odcinku "Pierwszej miłości" zobaczy, że przyjaciel nie radzi sobie z emocjami. Sytuację podkręci Grażyna, której bardzo zależy na dobry We-Med, odpowiedniej renomie i opinii pacjentów. Skonfrontuje się z Nowaczykiem i da mu do zrozumienia, że musi wziąć się w garść. Wkrótce w "Pierwszej miłości" wyjdzie na jaw, kogo wybierze Weronika i jak potoczą się losy Kacpra.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia zobaczy jak Weronika zdradza Kacpra! Ślub Malwiny z szokującym finałem
Najnowsze