Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3516: Pobity Kacper odejdzie! Nawet Marysia będzie za zniknięciem dawnego kochanka - ZDJĘCIA

2022-11-25 8:56

Rewolucja w "Pierwszej miłości"! Pobity Kacper (Damian Kulec) straci wszystko. Weronika (Dominika Kryszczyńska) najpierw go uwodziła, potem kłamała o ciąży, zaciągnęła do urzędu stanu cywilnego, a na końcu okaże się, że chyba woli Samuela (Gamou Fall). W 3516 odcinku "Pierwszej miłości" Grażyna (Grażyna Wolszczak) będzie wściekła na fakt, że pracownicy We-Med robią co chcą, zamiast zajmować się rozwojem kliniki. W końcu nawet Marysia (Aneta Zając) uzna, że lepiej jakby Kacper po prostu zniknął...

"Pierwsza miłość" odcinek 3516 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

Z Kacprem będzie coraz gorzej! Młody lekarz straci wszystko i nawet Marysia doradzi mu w końcu, że lepiej gdyby odszedł... Nowaczyk był niegdyś zakochany w Marysi, ale splot niefortunnych i nieprzychylnych zdarzeń spowodował, że mężczyzna nigdy nie przypieczętował relacji z kobietą i nie doszło do tego, że zostali parą. Zresztą to byłoby niemożliwe, skoro przez Michała (Wojciech Błach) oboje jakiś czas myśleli, że są przyrodnim rodzeństwem. W życiu Kacpra wydarzyło się wiele złego, a poznanie Weroniki w USA sprawiło, że lekarz postanowił zaangażować się w nowy związek, chociaż nie zapomniał o Marysi. W końcu doszło nawet do ślubu, a dalsze wydarzenia wcale nie są przyjemne dla młodego lekarza. Kacper w 3516 odcinku "Pierwszej miłości" będzie już wiedział o relacji łączącej Weronikę z Samem. Kochankowie nawiązali romans, a potem nie mogli powstrzymać się nawet w klinice We-Med.

Grażyna wściekła w 3516 odcinku "Pierwsza miłość"! Nie pozwoli pobitemu Kacprowi paradować po klinice

W 3516 odcinku "Pierwszej miłości" wybuchnie skandal, bo pobity Kacper będzie snuł się po klinice, a wszyscy pracownicy i pacjenci zaczną huczeć od plotek na temat trójkąta Weronika, Samuel, Kacper. Piękna blondynka nie będzie umiała podjąć decyzji, z którym z mężczyzn ma zamiar stworzyć trwały związek. Tymczasem Grażyna w 3516 odcinku "Pierwszej miłości" dostanie szału, bo pracownicy narażą jej placówkę na ośmieszenia. Nie zniesie plotkarskiej afery i wiecznych szeptów na temat pobicia Kacpra i romansowania Weroniki. Zapowie, że ma zamiar wyciągnąć duże konsekwencje i pracownicy doigrają się za wyskoki. W końcu w 3516 odcinku "Pierwszej miłości" w sprawę włączy się Marysia i doradzi Kacprowi, że może faktycznie byłoby lepiej, by zniknął na jakiś czas z kliniki, zajął się sobą i ochłonął. Załamany Kacper wpadnie w niezłe kłopoty... Nawet Marysia nie będzie wiedziała, jak pomóc dawnemu kochankowi, by jakoś się pozbierał i wydobrzał. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Dramat Marysi. Julka porwana przez pedofila?! Trauma Marty doprowadzi do nagłego wybuchu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze