Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3513: Kacper zniknie! Weronika przyjdzie prosić o pomoc Marysię

2022-11-20 14:15

W 3513 odcinku "Pierwsza miłość" Weronika (Dominika Kryszczyńska) zgłosi się do Marysi (Aneta Zając) o pomoc! Okaże się, że Kacper (Damian Kulec) zniknął po odwiedzinach u Izabeli (Olga Bończyk) i nie ma z nim kontaktu. Weronika pomyśli, że Marysia będzie w stanie pomóc jej odnaleźć ukochanego, o którego bardzo się martwi. W 3513 odcinku "Pierwszej miłości" zapowiadają się koszmarne wydarzenia, bo młody lekarz nie będzie robił sobie żartów. Tylko Marysia będzie w stanie pomóc w jego odnalezieniu.

"Pierwsza miłość" odcinek 3513 - wtorek, 8.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

Weronika w 3513 odcinku "Pierwszej miłości" przyjdzie prosić o pomoc Marysię. Wszystko przez to, że Kacper zniknie po wizycie u Izabeli. Młody lekarz nie jest dumny z matki i z tego, co nawyprawiała. Wylądowała w więzieniu, bo postrzeliła Michała (Wojciech Błach) i robiła szemrane interesy. Domański przeżył postrzał, chociaż długo leżał w śpiączce, a Marysia myślała nad tym, czy nie odpiąć go od aparatury. Zagrożenie jednak minęło, a Izabela na wszelkie sposoby będzie kombinować, jak wydostać się zza krat. W końcu władze więzienia podejmą decyzję o jej odizolowaniu. Kacper odwiedzi matkę w 3512 odcinku "Pierwszej miłości" i zobaczy, że jest w naprawdę fatalnym stanie i nie radzi sobie z życiem w więzieniu. 

Kacper zobaczy Izabelę w najgorszym stanie i zniknie! Weronika będzie się zamartwiać w 3513 odcinku "Pierwszej miłości" 

Kacper nie zniesie widoku matki w fatalnym stanie i zniknie po wizycie u Izabeli. Nie będzie z nim żadnego kontaktu, dlatego Weronika przyjdzie prosić o pomoc Marysię. Wie, że zawsze mieli bliską relację i to właśnie ona może pomóc w odnalezieniu męża. Marysia będzie nadal milczała o podejrzanych relacjach Weroniki i Samuelem (Gamou Fall), z którym flirtuje w klinice Grażyny (Grażyna Wolszczak). Romans nie umknie uwadze Marysi, ale nie będzie wiedziała, czy informować.o tym Kacpra. Marysia i Weronika zrobią wszystko, by odnaleźć i pomóc młodemu lekarzowi. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Dramat Marysi. Julka porwana przez pedofila?! Trauma Marty doprowadzi do nagłego wybuchu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze