Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3513: Kacper zniknie! Weronika przyjdzie prosić o pomoc Marysię

2022-11-20 14:15

W 3513 odcinku "Pierwsza miłość" Weronika (Dominika Kryszczyńska) zgłosi się do Marysi (Aneta Zając) o pomoc! Okaże się, że Kacper (Damian Kulec) zniknął po odwiedzinach u Izabeli (Olga Bończyk) i nie ma z nim kontaktu. Weronika pomyśli, że Marysia będzie w stanie pomóc jej odnaleźć ukochanego, o którego bardzo się martwi. W 3513 odcinku "Pierwszej miłości" zapowiadają się koszmarne wydarzenia, bo młody lekarz nie będzie robił sobie żartów. Tylko Marysia będzie w stanie pomóc w jego odnalezieniu.

"Pierwsza miłość" odcinek 3513 - wtorek, 8.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

Weronika w 3513 odcinku "Pierwszej miłości" przyjdzie prosić o pomoc Marysię. Wszystko przez to, że Kacper zniknie po wizycie u Izabeli. Młody lekarz nie jest dumny z matki i z tego, co nawyprawiała. Wylądowała w więzieniu, bo postrzeliła Michała (Wojciech Błach) i robiła szemrane interesy. Domański przeżył postrzał, chociaż długo leżał w śpiączce, a Marysia myślała nad tym, czy nie odpiąć go od aparatury. Zagrożenie jednak minęło, a Izabela na wszelkie sposoby będzie kombinować, jak wydostać się zza krat. W końcu władze więzienia podejmą decyzję o jej odizolowaniu. Kacper odwiedzi matkę w 3512 odcinku "Pierwszej miłości" i zobaczy, że jest w naprawdę fatalnym stanie i nie radzi sobie z życiem w więzieniu. 

Kacper zobaczy Izabelę w najgorszym stanie i zniknie! Weronika będzie się zamartwiać w 3513 odcinku "Pierwszej miłości" 

Kacper nie zniesie widoku matki w fatalnym stanie i zniknie po wizycie u Izabeli. Nie będzie z nim żadnego kontaktu, dlatego Weronika przyjdzie prosić o pomoc Marysię. Wie, że zawsze mieli bliską relację i to właśnie ona może pomóc w odnalezieniu męża. Marysia będzie nadal milczała o podejrzanych relacjach Weroniki i Samuelem (Gamou Fall), z którym flirtuje w klinice Grażyny (Grażyna Wolszczak). Romans nie umknie uwadze Marysi, ale nie będzie wiedziała, czy informować.o tym Kacpra. Marysia i Weronika zrobią wszystko, by odnaleźć i pomóc młodemu lekarzowi. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Dramat Marysi. Julka porwana przez pedofila?! Trauma Marty doprowadzi do nagłego wybuchu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze