Pierwsza miłość, odcinek 3505: Izabela narobi sobie problemów w więzieniu. Nigdy nie wróci do Kacpra? - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3505: Izabela narobi sobie problemów w więzieniu. Nigdy nie wróci do Kacpra? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3505: Izabela narobi sobie problemów w więzieniu. Nigdy nie wróci do Kacpra? - ZDJĘCIA

2022-11-18 14:37

Izabela (Olga Bończyk) wpadnie w kłopoty w więzieniu w 3505 odcinku "Pierwszej miłości". Matkę Kacpra (Damian Kulec) dobija więzienna rzeczywistość i robi wszystko, by wydostać się na wolność. Efekt działań okaże się zupełnie odwrotny do zmierzonego, a Izabela zrozumie, że z władzą nie ma żartów. Nawet Ewelina (Magdalena Górska) zacznie współczuć współosadzonej, ale wydaje się, że Izabela niewiele się zmieniła po postrzale Michała (Wojciech Błach) i wcale nie poddała się resocjalizacji na poważnie.

"Pierwsza miłość" odcinek 3505 - czwartek, 28.11.2022, o godz. 18 w Polsacie

Izabela kompletnie nie odnajduje się w więzieniu w "Pierwszej miłości" i cały czas kombinuje, jak przetrwać w rzeczywistości za kratami. Była kochanka Michała postrzeliła go po wypadku, kiedy mężczyzna leżał bezbronny w szpitalu. Starała się wymyślić plan, by uniknąć konsekwencji i nawet prosiła o pomoc Weronikę (Dominika Kryszczyńska). Ostatecznie trafiła jednak za kraty i robi wszystko, byle tylko wcześniej zakończyć odsiadkę. O tym, że więzienna rzeczywistość jest przykra i trzeba bardzo uważać, przekonała się Ewelina. Niebawem w "Pierwszej miłości" dojdzie do spotkania jej i Bartka (Rafał Kwietniewski), podczas którego kobieta opowie mu o poczynaniach Izabeli.

Izabela zostanie odizolowana w więzieniu w 3505 odcinku "Pierwszej miłości" 

Izabela w 3505 odcinku "Pierwszej miłości" zostanie odizolowana od współosadzonych, a jej chytry plan opuszczenia więzienia wcale się nie powiedzie. Widać będzie, że kobieta nie bardzo poddaje się resocjalizacji i nie powiedziała ostatniego słowa. Jednak z więźniarek Roma będzie cały czas dokuczała matce Kacpra, a Ewelina będzie musiała na wszystko patrzeć z boku. Dopiero przy widzeniu z Bartkiem w 3508 odcinku "Pierwszej miłości" zwierzy się ukochanemu, że rzeczywistość za kratami nie jest prosta i ją przytłacza. Okaże się, że Bartek zdaje sobie sprawę, kim jest Izabela i co zrobiła. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Dramat Marysi. Julka porwana przez pedofila?! Trauma Marty doprowadzi do nagłego wybuchu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze