Pierwsza miłość, odcinek 3505: Izabela narobi sobie problemów w więzieniu. Nigdy nie wróci do Kacpra? - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3505: Izabela narobi sobie problemów w więzieniu. Nigdy nie wróci do Kacpra? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3505: Izabela narobi sobie problemów w więzieniu. Nigdy nie wróci do Kacpra? - ZDJĘCIA

2022-11-18 14:37

Izabela (Olga Bończyk) wpadnie w kłopoty w więzieniu w 3505 odcinku "Pierwszej miłości". Matkę Kacpra (Damian Kulec) dobija więzienna rzeczywistość i robi wszystko, by wydostać się na wolność. Efekt działań okaże się zupełnie odwrotny do zmierzonego, a Izabela zrozumie, że z władzą nie ma żartów. Nawet Ewelina (Magdalena Górska) zacznie współczuć współosadzonej, ale wydaje się, że Izabela niewiele się zmieniła po postrzale Michała (Wojciech Błach) i wcale nie poddała się resocjalizacji na poważnie.

"Pierwsza miłość" odcinek 3505 - czwartek, 28.11.2022, o godz. 18 w Polsacie

Izabela kompletnie nie odnajduje się w więzieniu w "Pierwszej miłości" i cały czas kombinuje, jak przetrwać w rzeczywistości za kratami. Była kochanka Michała postrzeliła go po wypadku, kiedy mężczyzna leżał bezbronny w szpitalu. Starała się wymyślić plan, by uniknąć konsekwencji i nawet prosiła o pomoc Weronikę (Dominika Kryszczyńska). Ostatecznie trafiła jednak za kraty i robi wszystko, byle tylko wcześniej zakończyć odsiadkę. O tym, że więzienna rzeczywistość jest przykra i trzeba bardzo uważać, przekonała się Ewelina. Niebawem w "Pierwszej miłości" dojdzie do spotkania jej i Bartka (Rafał Kwietniewski), podczas którego kobieta opowie mu o poczynaniach Izabeli.

Izabela zostanie odizolowana w więzieniu w 3505 odcinku "Pierwszej miłości" 

Izabela w 3505 odcinku "Pierwszej miłości" zostanie odizolowana od współosadzonych, a jej chytry plan opuszczenia więzienia wcale się nie powiedzie. Widać będzie, że kobieta nie bardzo poddaje się resocjalizacji i nie powiedziała ostatniego słowa. Jednak z więźniarek Roma będzie cały czas dokuczała matce Kacpra, a Ewelina będzie musiała na wszystko patrzeć z boku. Dopiero przy widzeniu z Bartkiem w 3508 odcinku "Pierwszej miłości" zwierzy się ukochanemu, że rzeczywistość za kratami nie jest prosta i ją przytłacza. Okaże się, że Bartek zdaje sobie sprawę, kim jest Izabela i co zrobiła. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Dramat Marysi. Julka porwana przez pedofila?! Trauma Marty doprowadzi do nagłego wybuchu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze