Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3518: Weronika podejmie najważniejszą decyzję. Wybierze Samuela czy Kacpra? - ZDJĘCIA

2022-11-24 11:33

Weronika (Dominika Kryszczyńska) w 3518 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie mogła dłużej udawać i zwodzić. Narobiła wiele głupot, Kacper (Damian Kulec) dowie się, że żona nie jest z nim szczera, że miała romans z przystojnym lekarzem z USA. Samuel (Gamou Fall) nie odpuści i zrobi wszystko, by zatrzymać kochankę przy sobie, ale ona długo nie da rady zdecydować, z kim spędzi resztę życia. W 3518 odcinku "Pierwszej miłości" przyjdzie czas na podjęcie najważniejszej decyzji. Weronika wybierze Kacpra czy Samuela?

"Pierwsza miłość" odcinek 3518 - czwartek, 15.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3518 odcinku "Pierwszej miłości" Weronika wreszcie zdecyduje się, z którym z mężczyzn chce być. Sprawa nie będzie prosta, bo czuje miłość do męża, którego sama zaciągnęła do urzędu stanu cywilnego, a wcześniej w zmowie z Izabelą (Olga Bończyk) udawała ciążę, chociaż tak naprawdę straciła dziecko. Wszystkie dziwne i zawiłe sytuacje nie sprawiły jednak, że młody lekarz odwrócił się od ukochanej. Chociaż zawsze miał z tyłu głowy Marysię (Aneta Zając), chciał naprawdę zaangażować się w związek z Weroniką. Niestety po drodze w "Pierwszej miłości" okazało się, że blond piękność nawiązała romans z przystojnym, czarnoskórym lekarzem z USA, który potem został zatrudniony w We-Med i zaczęły się gorące schadzki kobiety z lekarzem. To wszystko doprowadziło do gniewu Grażyny (Grażyna Weksler), która już niebawem wyciągnie od pracowników spore konsekwencje. 

Kogo wybierze Weronika w 3518 odcinku "Pierwszej miłości"?

Nowaczyk nadal będzie chciał być z żoną, ale tak samo pragnie tego Sam. Marysia doradzi Kacprowi, że powinien na jakiś czas zniknąć z kliniki, bo wybucha skandal i huczą plotki o dziwnym trójkącie Weronika - Sam - Kacper. W 3518 odcinku "Pierwszej miłości" Weronika będzie wiedziała, że nie da się żyć jednocześnie kochając męża i czując coś więcej do Samuela. W końcu przyjdzie czas decyzji. Kogo wybierze Weronika? Kacpra czy Sama? Tego dowiemy się już niebawem. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Dramat Marysi. Julka porwana przez pedofila?! Trauma Marty doprowadzi do nagłego wybuchu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze