Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3517: Marta spotka Mateusza w sądzie i chwyci za broń. Kogo zastrzeli? - ZWIASTUN

2022-12-14 10:24

W 3517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marta (Honorata Witańska) dzielnie zniesie przesłuchanie w sądzie przez prawniczkę Mateusza (Lesław Żurek), mecenas Skalska (Małgorzata Kałuzińska) nie zdoła wyprowadzić jej z równowagi. Tym razem Marta okaże się silniejsza, świadoma tego, że od jej zeznań zależy czy Mateusz resztę życia spędzi w więzieniu. Wszystko będzie szło dobrze do czasu aż w 3517 odcinku "Pierwszej miłości" Marta stanie twarzą w twarz ze swoimi oprawcą, który wywoła w niej paniczny strach. W jednej chwili lęki Marty wrócą ze zdwojoną siłą. Ucieknie z sądu i chwyci za broń. Zrobi się naprawdę niebezpiecznie! Zobacz te sceny w ZWIASTUNIE "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3517 - środa, 14.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

Spotkanie Marty i Mateusza w 3517 odcinku "Pierwszej miłości" doprowadzi do wstrząsających zdarzeń, które będą kolejnym dowodem na to, że kobieta jest coraz bliżej obłędu, że nie radzi sobie ze strachem przed potworem, który chciał ją zabić! Proces Mateusza będzie już dobiegał końca. Marta będzie coraz bardziej zdeterminowana, żeby wsadzić psychopatę do więzienia, żeby Mateusz zgnił za kratkami za to, co jej zrobił. Ale ostatnie godziny w Jaśle, gdzie toczy się rozprawa sądowe, będą dla niej czasem decydującej próby. 

Przesłuchanie Marty w sądzie w 3517 odcinku "Pierwszej miłości" przebiegnie dosyć łagodnie. Mecenas Skalska nie będzie próbowała zrobić z Marty wariatki, żeby przedstawić Mateusza w zupełnie innym świetle. Przed samym wyjściem z budynku dojdzie jednak do traumatycznej dla Marty sytuacji. Niespodziewanie stanie oko w oko z Mateuszem, skutego w kajdanki, otoczonego uzbrojonymi policjantami.

Ale psychol w 3517 odcinku "Pierwszej miłości" i tak wykorzysta ten moment, żeby zastraszyć Martę, grozić jej, tak jak wcześniej Emilce (Anna Ilczuk), że to jeszcze nie koniec, że nigdy się od niego nie uwolnią. Sparaliżowana lękiem Marta wpadnie w taki obłęd, że zacznie uciekać przed siebie. Na jednej z ulic Jasła wpadnie wprost na żądnego sensacji reportera lokalnej gazety, Arka (Dariusz Wieteska). W jego twarzy zobaczy Mateusza!

Przerażona Marta w 3517 odcinku "Pierwszej miłości" dotrze do hotelu, gdzie znów chwyci za broń. Żeby obronić samą siebie przed jej największym koszmarem będzie gotowa zabić każdego, kto się do niej zbliży. Zamknie się w pokoju, zabarykaduje drzwi i uzbrojona będzie czekała na Mateusza. Cały czas będzie słyszała w głosie głos psychola, że to jeszcze nie koniec, że ją dopadnie.

Najbardziej wstrząsające sceny rozegrają się jednak dopiero w kolejnym 3518 odcinku "Pierwszej miłości", bo Marta źle oceni "niebezpieczną" sytuację. Czy zacznie strzelać? Na pewno Emilka i Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) zaczną coraz bardziej niepokoić się o przyjaciółkę i nie zostawią jej samej. Marta poprosi Janka o rozmowę i pomoc w pozbyciu się nielegalnej broni. Coś jednak zakłóci ich plan...

Pierwsza miłość. Szokujący przebieg procesu Mateusza. Kalina dowie się o zdradzie Oskara
Najnowsze