Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3509: Michał wykorzysta Julkę, by wrócić do Marysi! Plan zniweczy jedna rzecz - ZDJĘCIA

2022-11-14 13:59

Michał (Wojciech Błach) na dobre rozgości się w mieszkaniu Marysi (Aneta Zając), a w 3509 odcinku "Pierwszej miłości" wykorzysta Julkę (Dąbrówka Kruk), by znów zdobyć byłą żonę. Chociaż Domański oszukiwał, zdradzał i kłamał w małżeństwie z Marysią, znów zapragnie stworzyć z nią rodzinę. Julka w 3509 odcinku "Pierwszej miłości" zacznie snuć plan z przyszywanym ojcem, by przekonać matkę do powrotu do związku. Dziewczynka chciałaby mieć pełną rodzinę i może ich plan by się powiódł, gdyby nie jedna rzecz.

"Pierwsza miłość" odcinek 3509 - piątek, 2.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

Michał znów zamieszka z Marysią, bo za namową córki, kobieta zgodzi się zaopiekować byłym mężem podczas rehabilitacji po wybudzeniu się ze śpiączki. To Julka cały czas wierzyła, że przyszywany ojciec się obudzi i dojdzie do siebie po wypadku i postrzale Izabeli (Olga Bończyk), która wylądowała w więzieniu. Marysia zgodzi się przyjąć byłego męża pod swój dach, chociaż ten nawywijał jej ostrych numerów. Przez swoją decyzję ucierpi jej współpraca z Grażyną (Grażyna Wolszczak) i związek z Wenerskim (Przemysław Sadowski). Mogłoby się wydawać, że Michał się zmienił, dojrzał i przemyślał błędy, ale w 3509 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że nadal drzemie w nim manipulant. Przekabaci Julkę na swoją stronę i się zacznie.

Michał wykorzysta córkę Marysi w 3509 odcinku "Pierwszej miłości", by odzyskać byłą żonę!

Julka chciałby mieć pełną rodzinę i stanie po stronie Domańskiego. W 3509 odcinku "Pierwszej miłości" razem zaczną snuć plany, by przekonać Marysię do powrotu do związku z Michałem. Domański zobaczy ile stracił, kiedy stał się podły i wyrachowany. Zdradzał Marysię m.in. z Grażyną, za co słono zapłacił. Zorientuje się, że Julka jest po jego stronie i właśnie z nią będzie knuł, by Marysia dała mu drugą szansę. Może i plan mógłby przebiec pomyślnie, gdyby nie Jakub. Wenerski nie odpuści i w 3509 odcinku "Pierwszej miłości" zaprosi ukochaną na romantyczny wieczór. Michał przekona się, że odzyskanie żony nie będzie wcale proste. Julce też nie spodoba się zażyłość matki i lekarza i wolałby, by Marysia wróciła do Michała.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Dramat Marysi. Julka porwana przez pedofila?! Trauma Marty doprowadzi do nagłego wybuchu
Najnowsze