Pierwsza miłość, odcinek 3429: Marysia i Wenerski w szpitalu. Będą ratować syna Jakuba po wypadku – ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3429: Marysia i Wenerski w szpitalu. Będą ratować syna Jakuba po wypadku – ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3429: Marysia i Wenerski w szpitalu. Będą ratować syna Jakuba po wypadku – ZDJĘCIA

2022-04-28 8:44

W 3429 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) i Wenerski (Przemysław Sadowski) wylądują w szpitalu, ale nie jako pacjenci. Jakub i Domańska spotykają się od dawna, ale nadal nie sprecyzowali, co konkretnie ich łączy. Wenerski niejednokrotnie zapewniał Marysię, że traktuje ją poważne, a przed nimi duża próba. W 3429 odcinku "Pierwsza miłość" lekarz dostanie informację, że jego syn wylądował w szpitalu! Wenerski i Marysia postanowią szybko pojechać na miejsce i zorientować się, co właściwie się stało. Zobacz najnowsze ZDJĘCIA z tych scen.

"Pierwsza miłość" odcinek 3429 - wtorek, 18.05.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3429 odcinku "Pierwsza miłość" Wenerski dostanie koszmarne wieści. Mężczyzna nie będzie sam, kiedy otrzyma dramatyczne informacje o synu Filipie. Okaże się, że chłopak został przewieziony do szpitala i leży na oddziale, cały połamany. Wenerski natychmiast przekaże okropne informacje Marysi, która postanowi jechać z nim do szpitala. Domańska poważnie traktuje relację z mężczyzną, chociaż sama obawiała się, że znów zostanie oszukana i pęknie jej serce. Stosunkowo niedawno rozwiodła się przecież z Michałem (Wojciech Błach), który zdradzał ją z Grażyną (Grażyna Wolszczak), a potem wdał się w romans z Izabelą (Olga Bończyk). Dlatego też, Marysia czuje obawy, że Jakub też może ją oszukać. Póki co, ich relacja się rozwija, a lekarz zapewnił kobietę, że nie ma złych zamiarów, nie spotyka się z nikim innym i nie chce być jej wierny. 

Przeczytaj: M jak miłość. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i wszystkich przyjaciół. Będzie cierpiała jak nigdy wcześniej - WIDEO, ZDJĘCIA

Zobacz ZDJĘCIA ze szpitala w GALERII ZDJĘCIA>>>

W 3429 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia zdecyduje się więc pojechać do szpitala razem z Jakubem i nie zostawi go samego w tej trudnej sytuacji. Mężczyzna dostanie informację, że syn Filip wylądował w szpitalu. Jakub i Marysia udadzą się na miejsce i zobaczą, że z chłopakiem nie jest najlepiej. Chłopak będzie miał nogę w gipsie i kołnierz, który zapewni mu bezpieczeństwo. Filip w 3429 odcinku "Pierwsza miłość" nie będzie wielce zadowolony z widoku ojca, a Marysia spostrzeże, że Wenerski martwi się o chłopaka. On jednak będzie zainteresowany obecnością kogoś innego. Jakub poczuje się nieco odtrącony. 

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 4 nastąpi wcześniej! Wszystko przez zmianę emisji 50 odcinka

Pierwsza miłość. Weronika zajdzie w ciążę z Kacprem podstępem?! Marysia zdradzona przez Wenerskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze