Pierwsza miłość, odcinek 3424: Emilka to alkoholiczka?! Nie wytrzyma straty Marcina i zacznie sobie polewać – ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3424: Emilka to alkoholiczka?! Nie wytrzyma straty Marcina i zacznie sobie polewać – ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3424: Emilka to alkoholiczka?! Nie wytrzyma straty Marcina i zacznie sobie polewać – ZDJĘCIA

2022-04-26 11:34

W 3424 odcinku "Pierwsza miłość" okaże się, że Emilka (Anna Ilczuk) ma poważny problem! Kobieta nie pogodziła się ze stratą Marcina (Przemysław Cypryański), z którym miała wziąć ślub i wieść szczęśliwe życie. Tak się nie stało, a córka Śmiałka (Paweł Okoński) wpadnie w nałóg! W 3424 odcinku "Pierwsza miłość" nie będzie się oszczędzać i zacznie polewać sobie po pracy. Emilka nie zauważy, że traci kontrolę nad swoim życiem, a bliscy będą się martwić, że kobieta przesadza z alkoholem. I faktycznie, Emilka pozwoli sobie na utopienie smutków, co może mieć okrutne konsekwencje.

"Pierwsza miłość" odcinek 3424 - wtorek, 10.05.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3424 odcinku "Pierwsza miłość" Emilka przestanie nad sobą panować. Kobieta ewidentnie przestanie radzić sobie z problemami i sięgnie po pocieszenie w alkoholu. Córka Śmiałka będzie bardzo zestresowana całą sytuacją i coraz częściej będzie sobie polewała. Bliscy zauważą problem, ale Emilka obroni się tym, że stresuje się po pracy, więc ma prawo się wyluzować. Szkoda tylko, że nie zauważy, że zaczyna mieć poważny problem, a topienie smutków w alkoholu to żadne rozwiązanie. 

W 3424 odcinku "Pierwsza miłość" Emilka nie przeżyje faktu, że jej związek z Marcinem upadł, a ona została całkiem sama. Postarała się nawet, by były mąż Bartek (Rafał Kwietniewski) znalazł szczęście u boku Eweliny (Magdalena Górska) i nakłoniła go do oświadczyn. Sama pojechała do Wadlewa, by porozmawiać z Miedzianowskim i dać mu pierścionek. Dzięki temu Bartek stał się narzeczonym Eweliny, która mimo że przebywa za kratami, bardzo go kocha. Tylko Emilka nie znalazła szczęścia w miłości, więc uzna, że musi się jakoś pocieszyć, nawet w tej najgłupszy sposób. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1664: Marysia przywita Lilkę w Grabinie i się zacznie. Żona Mateusza nie spodziewa się takiej reakcji Mostowiaków

Emilka w 3424 odcinku "Pierwsza miłość" będzie mogła liczyć na uwagę bliskich, którzy zwrócą jej uwagę, że przesadza z piciem alkoholu. Ona bardzo się jednak oburzy i nie przyjmie do wiadomości, że ma problem. Będzie się tłumaczyć dużym stresem i chęcią odpoczynku. Także Śmiałek w 3424 odcinku "Pierwsza miłość" zacznie martwić się o córkę, która zniknie i nie pomoże mu w podjęciu ważnej decyzji dotyczącej fabryki. Każdy zauważy, że z Emilką źle się dzieje. 

Kobieta w 3424 odcinku "Pierwsza miłość" nie przyzna się do problemu i będzie pić alkohol w zdecydowanie za dużej ilości. Córka Śmiałka nie radzi sobie z emocjami i tym razem wsparcie rodziny i przyjaciół może nie wystarczyć. Problem w tym, że kobieta nie bardzo będzie chciała słuchać rad i przyjąć pomocy. Wiadomo już, że niebawem w "Pierwsza miłość" Emilka zostanie zatrzymana przez policję w drodze do Wadlewa i nie przejdzie pomyślnie kontroli. Czy to oznacza, że córka Śmiałka wsiądzie za kierownicę pod wpływem alkoholu? Tego dowiemy się niebawem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1658: Paweł znajdzie testament Franki w tajnej skrytce. Tak pozna prawdę o dziecku i ciąży? - ZDJĘCIA, WIDEO

Pierwsza miłość. Weronika zajdzie w ciążę z Kacprem podstępem?! Marysia zdradzona przez Wenerskiego
Najnowsze