Pierwsza miłość, odcinek 3413: Michał zapłaci za sfałszowanie wyników badań DNA Kacpra i Edwarda. Izabela gorzko pożałuje - ZWIASTUN

i

Autor: Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3413: Michał zapłaci za sfałszowanie wyników badań DNA Kacpra i Edwarda. Izabela gorzko pożałuje - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3413: Michał zapłaci za sfałszowanie wyników badań DNA Kacpra i Edwarda. Izabela gorzko pożałuje - ZWIASTUN

2022-04-22 12:50

W 3413 odcinku "Pierwsza miłość" Michał (Wojciech Błach) posunie się do ohydnego czynu, który może zaważyć na całym życiu Kacpra (Damian Kulec). Domański wymyśli jak pogrążyć Izabelę (Olga Bończyk) i przy okazji dopiec również Marysi (Aneta Zając). W 3413 odcinku "Pierwsza miłość" umiejętnie podejdzie lekarza i pomacha mu przed nosem grubą kopertą banknotów. Zapłaci za sfałszowanie wyników badań DNA Kacpra i Edwarda (Marek Siudym). Izabela pożałuje, że w ogóle zadała się z Michałem, ale będzie już za późno. Domański zniszczy jej życie?

"Pierwsza miłość" odcinek 3413 - poniedziałek, 25.04.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3413 odcinku "Pierwsza miłość" Michał spełni obiecaną zemstę, której miał dokonać na swoich byłych kobietach. Nie spostrzeże, że to on powinien je przepraszać i to on wyrządził im krzywdę. Najgorzej ma Izabela, która wdała się w romans z Domańskim, kiedy przecież każdy wie, że jej syn zakochał się niegdyś w Marysi, a kobieta nadal nie jest mu obojętna. Dlatego też, Izabela bardzo nalega na związek Weroniki (Dominika Kryszczyńska) i syna, ślub i dziecko, które kobieta straciła. 

W 3413 odcinku "Pierwsza miłość" Michał pokaże, że jest bezwzględny, wyrachowany i nie ma wstydu. Dobrze wie, że Kacper zlecił badania DNA w klinice Grażyny (Grażyna Wolszczak), które mają potwierdzić, że Edward jest jego biologicznym ojcem. Tak właśnie przedstawia to Izabela, która zaszokowała wszystkich wyznaniem, że lata temu miała romans z Edwardem i właśnie wtedy spłodzili Kacpra. To oczywiście oznacza, że młody lekarz i Marysia byliby rodzeństwem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1656: Iza i Marcin w szpitalu w sylwestra usłyszą straszne wieści o pobitej matce Amelki - ZDJĘCIA, WIDEO

W 3413 odcinku "Pierwsza miłość" Michał uda się do lekarza, który będzie czuwał nad wynikami testów DNA i wprost zaproponuje łapówkę. 

- Mam sfałszować wyniki? - zapyta się lekarz. - Od razu sfałszować... W dobrej wierze! - powie Domański i wyciągnie z kieszeni grubą kopertę, z której wystawać będzie plik banknotów. - Dobrze zapłacę - doda Domański i położy przed lekarzem kopertę. Ciekawe jest to, że pieniądze, których użyje Domański będą pochodziły od Izabeli, z wyłudzenia. Mężczyzna nie chce jej zwrócić kwoty i udaje, że pożyczki nigdy nie było. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy Domański wykorzystuje zaangażowanie kobiet.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1656: Magda nigdy nie wybaczy Kamilowi, że nie powiedział jej o zdradzie Andrzeja - ZDJĘCIA

Kacper w 3413 odcinku "Pierwsza miłość" nie będzie umiał wybaczyć matce, że całe życie go okłamywała. Odwróci się od Izabeli i nawet na nią nie spojrzy. Rozjuszy go informacja, że Zygmunt nie jest jego biologicznym ojcem, a miałby być nim Edward. Widzowie "Pierwszej miłości" nie kryją rozczarowania postawą Michała w tej skomplikowanej sytuacji.

- Zabierzcie tego Michała z tego serialu bo nie mogę już na niego patrzeć ???on już się tam do niczego i nikogo nie nadaję ? - brzmi jeden z komentarzy. 

- Się okaże, że Edward nie jest ojcem Kacpra, ale Michał da łapówkę żeby sfałszowali wyniki badań, żeby jednak był ojcem na papierze ? - pisze kolejna osoba. 

- Ja to się zastawiam czemu ten aktor jeszcze występuje w tym serialu?? jego rola się już dawno skończyła po sprawie w sądzie z Marysia i Grażyna ? - widzowie nie kryją oburzenia. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze