Pierwsza miłość, odcinek 3410: Kacper na wieść, że jest synem Edwarda i bratem Marysi popędzi Izabelę! - ZWIASTUN

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3410: Kacper na wieść, że jest synem Edwarda i bratem Marysi popędzi Izabelę! - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3410: Kacper na wieść, że jest synem Edwarda i bratem Marysi popędzi Izabelę! - ZWIASTUN

2022-04-19 15:41

W 3410 odcinku "Pierwsza miłość" Kacper (Damian Kulec) dowie się, że jest synem Edwarda (Marek Siudym), biologicznego ojca Marysi (Aneta Zając). Jak wiadomo, Domańska i Nowaczyk mają za sobą burzliwą przeszłość, a informacja o byciu przyrodnim rodzeństwem, będzie dla nich koszmarem. To Izabela (Olga Bończyk) postanowiła po latach przerwać milczenie i powiedzieć Edwardowi, że z romansu sprzed lat narodził się Kacper i to właśnie Edward jest jego ojcem. W 3410 odcinku "Pierwsza miłość" młody lekarz oniemieje na wieści, które zmienią całe jego życie. Popędzi matkę i się zacznie!

"Pierwsza miłość" odcinek 3410 - środa, 20.04.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3410 odcinku "Pierwsza miłość" Kacper dowie się, że to nie Zygmunt Nowaczyk jest jego ojcem! Izabela, która lata temu miała romans z ojcem Marysi, dopiero teraz ujawni całą prawdę. Kobieta ogłosiła, że to Edward jest biologicznym ojcem Kacpra. Sytuacja komplikuje się o tyle, że Kacper długo starał się o względy Marysi, a teraz wszyscy dowiedzą się, że są oni przyrodnim rodzeństwem!

- Twoja matka i ja... Zygmunta nie było wtedy w kraju... - zacznie Edward i wyjaśni Kacprowi, że to on jest jego ojcem. 

W 3410 odcinku "Pierwsza miłość" Kacper nie zaakceptuje faktu, że Zygmunt nie jest jego tatą, a Izabela całe życie go kłamała. Kobieta nigdy nie chciała, by syn związał się z Domańską, więc bardzo kibicuje Weronice (Dominika Kryszczyńska), która zaszła w ciążę z młodym lekarzem, ale straciła dziecko. Izabela wymyśliła więc, że dziewczyna ma szybko zajść w drugą ciążę, byleby Kacper jej nie zostawił i znów nie zainteresował się Marysią. Izabela cały czas kłamie i kręci, ale Edward uwierzył jej, że to on spłodził Kacpra, kiedy lata temu mieli romans. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Basia w ciąży z Jaśkiem?! Córka Pawła tylko France wyzna całą prawdę - ZDJĘCIA

W 3410 odcinku "Pierwsza miłość" Kacper nie wybaczy matce, że tak go oszukiwała. Będzie to dla niego prawdziwy cios. Zygmunt również żył w nieświadomości i nie wie, że żona umawia się na seks schadzki z Michałem (Wojciech Błach), który wywęszy w całym zamieszaniu interes. Kacper w nadchodzących odcinkach "Pierwsza miłość" postanowi zrobić testy DNA w klinice Grażyny (Grażyna Wolszczak). Właśnie wtedy Domański przystąpi do akcji i wygada prawdę o romansie i ciąży Izabeli Zygmuntowi. Kacper znajdzie się w koszmarnym położeniu, bo nie da się ukryć, że prawdopodobnie nadal czuje coś do Marysi, która za to spotyka się z Wenerskim (Przemysław Sadowski). Nowe fakty zwalą go z nóg, bo przecież nie może być zakochany w przyrodniej siostrze!

Póki co nie wiadomo, czy Izabela mówi prawdę, bo już nie raz udowodniła, że lubi mieszać w życiu syna i ze wszystkich sił stara się, by ten nie zostawiał Weroniki. Dopiero testy DNA potwierdzą, czy kobieta mówi prawdę twierdząc, że Kacper i Marysia to rodzeństwo. Przed Nowaczykiem trudne chwile i nie wybaczy matce, że ta cały czas miesza w jego życiu.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Podły szantaż matki Janusza zniszczy życie Michelle! Odbierze jej dziecko i wsadzi na zawsze do więzienia? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Kacper na wieść, że jest synem Edwarda wyrzeknie się matki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze