Pierwsza miłość, odcinek 3400: Michał znów wróci do Marysi?! Domański przekona byłą żonę, że to najlepsza decyzja

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3400: Michał znów wróci do Marysi?! Domański przekona byłą żonę, że to najlepsza decyzja

Pierwsza miłość, odcinek 3400: Michał znów wróci do Marysi?! Domański przekona byłą żonę, że to najlepsza decyzja

2022-03-28 14:21

W 3400 odcinku "Pierwsza miłość" przebiegły Michał (Wojciech Błach) znów spróbuje zbliżyć się do Marysi (Aneta Zając) i przekonać ją do powrotu. Chociaż małżeństwo się rozpadło, Michał cały czas lawiruje między kobietami. Najpierw zdradzał żonę z Grażyną (Grażyna Wolszczak), a teraz ma romans z matką Kacpra (Damian Kulec). Jak się okaże w 3400 odcinku "Pierwsza miłość" Domańskiemu nie wystarczają seks schadzki z Izabelą (Olga Bończyk), więc znów przypomni sobie o Marysi. Jego rzekome uczucia mają jednak drugie dno. Marysia zauważy podejrzaną manipulację?

"Pierwsza miłość" odcinek 3400 - poniedziałek, 4.04.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3400 odcinku "Pierwsza miłość" Michał pokaże, że rzekomo się zmienił, dojrzał i przejrzał na oczy. Będzie chciał wrócić go Grażyny i obdaruje ją kwiatami, a Wekslerowa zacznie się zastanawiać, czy wypaczenie byłemu kochankowi to dobry pomysł. Nie pomyśli, że Domański chce się wokół niej zakręcić, bo sam ma ogromne kłopoty finansowe i chce pomocy. Mimo że Grażyna zacznie bić się z myślami, czy nie przyjąć z powrotem Michała, on nie skupi się jedynie na niej. 

W 3400 odcinku "Pierwsza miłość" Michał zjawi się w mieszkaniu byłej żony, którą niegdyś regularnie zdradzał i zrobił z niej głupią. Teraz zacznie jej wmawiać, że się zmienił, jest lepszym człowiekiem i poprosi o wybaczenie. Nie przewidzi, że Domańska tak łatwo się nie nabierze i nie pozwoli, by były mąż znów wtargnął do jej życia i wszystko zniszczył. On będzie bardzo zaskoczony zachowaniem Marysi i wręcz się oburzy! Już chyba zapomniał jak cierpiała, kiedy on zdradzał ją z Grażyną, potem przychodził prosić o wybaczenie, a potem znów potrafił spotkać się z Wekslerową na seks schadzki! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1654: Werner powie Magdzie o zdradzie! Tak Budzyńska dowie się, co wydarzyło się we Wrocławiu

W 3400 odcinku "Pierwsza miłość" sztuczki Michała, piękne słówka i kwiaty podziałają na Grażynę, która pomyśli, że kochanek znów się o nią stara i zacznie się zastanawiać, czy nie dać mu kolejnej szansy. Ona i Marysia zaprzyjaźniły się po zdradach Michała, a Grażyna zeznawała nawet podczas rozprawy rozwodowej. Teraz wspólnie walczą o dobro kliniki, ale Michał często im w tym przeszkadza. 

Domański wszedł w romans z Izabelą, matką Kacpra, która nie lubi Marysi i nigdy nie chciała dopuścić, by syn się z nią związał. To się właściwie udało, ale wiadomo już, że wkrótce w "Pierwsza miłość" wyjdzie na jaw romans Izabeli i Michała, a nakryje ich ojciec Kacpra. Niemniej jednak, Michał po odrzuceniu przez Marysię postanowi się zemścić i poprzysięgnie, że nie daruje jej odrzucenia. Grażyna będzie miała nieco inne podejście i poważnie zastanowi się, czy nie wrócić do byłego kochanka. Problem w tym, że nie ma pojęcia, że jego nagłe uczucia są spowodowane problemami finansowymi Michała, a wie, że kobieta jest bogata i może mu pomóc. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Jerzyk wpakuje Michelle do więzienia?! Nie zgodzi się donosić i poniesie za to karę – ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Weronika straci dziecko Kacpra. Edward dowie się, że umiera
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze