M jak miłość, odcinek 1654: Werner powie Magdzie o zdradzie! Tak Budzyńska dowie się, co wydarzyło się we Wrocławiu

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1654: Werner powie Magdzie o zdradzie! Tak Budzyńska dowie się, co wydarzyło się we Wrocławiu

M jak miłość, odcinek 1654: Werner powie Magdzie o zdradzie! Tak Budzyńska dowie się, co wydarzyło się we Wrocławiu

2022-03-29 8:42

W 1654 odcinku "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński) nie wytrzyma i powie Magdzie (Anna Mucha) o zdradzie! Adam będzie uczestniczył w konferencji we Wrocławiu i sam nieźle się zabawi z jedną z prawniczek. On będzie jednak singlem, a Budzyński (Krystian Wieczorek) chyba zapomni, że przyrzekał miłość i wierność tylko Magdzie. Zdradzi żonę, a wszystko zauważy Kamil (Marcin Bosak). Werner też dowie się o zdradzie, a w 1654 odcinku "M jak miłość" nie dotrzyma tajemnicy i wygada wszystko Magdzie. Kobieta nigdy nie spodziewała się, że wyjazd skończy się takim koszmarem. Zareaguje natychmiast.

"M jak miłość" odcinek 1654 - wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1654 odcinku "M jak miłość" Werner, Budzyński i Gryc wrócą z konferencji we Wrocławiu, która okaże się fatalna w skutkach. Adam będzie związany tajemnicą, ale to niewiele da, bo i tak postanowi przekazać Magdzie, że doszło do zdrady! Werner będzie żył w przekonaniu, że to Kamil zdradził Anitę (Melania Grzesiewicz). Taką informację poda mu sam Gryc, kiedy panowie spotkają się pod hotelem, gdzie dojdzie do bójki. Adam zauważy, że koledzy nie kłócą się bez powodu i od razu wywnioskuje, że chodzi o "skok w bok".

- Okay... Który z was? - cytuje "Świat Seriali" słowa Wernera, który od razu spostrzeże, że doszło do zdrady. Nie pomyli się, bo w feralną noc we Wrocławiu naprawdę do tego dojdzie! Taki wyskok bardziej pasuje do Kamila, który lubi towarzystwo kobiet i często bawił się we flirtowanie. Tym razem to nie on, ale i tak weźmie na siebie winę. - Ja. I morda w kubeł, jasne? - rzuci Kamil, przyznając się do zdrady. W 1654 odcinku "M jak miłość" Andrzej nie odezwie się słowem i po prostu odejdzie. - Nie wiem jak ty, ale ja wracam do Warszawy. To wszystko mnie trochę przerosło... - powie Gryc w 1654 odcinku "M jak miłość", ale Adam nie odpuści. - Złamas! - wyzwie go i chociaż dostanie ostrzeżenie od kolegi, że ma siedzieć cicho, on nie wytrzyma i po powrocie zwierzy się Budzyńskiej. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2615: Kępski wyciągnie Jowitę z więzienia? To prezent pożegnalny dla Iwony - ZDJĘCIA

Już na pierwszy rzut oka w 1654 odcinku "M jak miłość" będzie widać, że we Wrocławiu coś się stało, bo panowie wrócą w okropnych humorach. Nic dziwnego, skoro wszyscy wiedzą o okrutnej zdradzie. Szkoda tylko, że Werner będzie przekonany o niewierności Gryca, a nie Budzyńskiego. Prawda będzie taka, że to Andrzej wyląduje w łóżku z Julią Malicką (Marta Chodorowska), z którą spędzi upojny wieczór, a potem noc. To niemal nie do uwierzenia, ale Andrzej naprawdę zdradzi żonę z koleżanką sprzed lat. 

Werner w 1654 odcinku "M jak miłość" nie wytrzyma i będzie chciał podzielić się zdobytymi informacjami. W rozmowie telefonicznej z Magdą powie jej o zdradzie. Zgodnie z tym, czego dowiedział się we Wrocławiu, opowie Budzyńskiej o niewiernym Kamilu i przekaże informację o zdradzie Gryca, który weźmie na siebie winę. Magda będzie w szoku, bo chociaż Kamil to flirciarz, to całkiem niedawno oświadczył się Laskowskiej. Budzyńskiej zrobi się żal Anity, ale postanowi nie mówić jej ani słowa. Przyzna się za to Andrzejowi, że dowiedziała się o rzekomej zdradzie Kamila. Mecenas aż zblednie z nerwów, ale nie wyprostuje kłamstwa. Pójdzie w zaparte, że to niby kolega dopuścił się zdrady, a on ma czyste sumienie. Sytuacja stanie się naprawdę zawiła, a Magda póki co nie dowie się, że to Andrzej jest niewiernym mężem. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Ewa aresztowana przez bezpiekę! Wielki cios dla Winnych po pogrzebie Andzi i Stanisława - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1649: Ostatnie chwile szczęścia Magdy i Budzyńskiego
Najnowsze