Pierwsza miłość, odcinek 3327: Emilka (Anna Ilczuk)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3327: Emilka (Anna Ilczuk)

Pierwsza miłość, odcinek 3326: Emilka nie zdąży pożegnać Marcina przed wypadkiem. Przyłapie go z Alicją i nie będzie odwrotu – ZDJĘCIA, WIDEO

2021-12-06 11:40

Emilka (Anna Ilczuk) w 3326 odcinku "Pierwsza miłość" będzie naprawdę wściekła na Marcina (Przemysław Cypryański), którego na własne oczy zobaczy w dwuznacznej sytuacji z koleżanką z pracy. Nie jest tajemnicą, że atrakcyjna strażaczka Alicja (Magdalena Szczepanek) bardzo zainteresowała się kolegą, co nie przejdzie bez echa. Już niebawem w "Pierwsza miłość" dojdzie do ostrej kłótni Emilki z Marcinem, po której nic nie będzie takie samo. Kobieta nie pożegna się z mężczyzną, a na niego spadnie okrutny wypadek i będzie walczył o życie zasypany gruzem.

"Pierwsza miłość" odcinek 3327 - poniedziałek, 20.12.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3326 odcinku "Pierwsza miłość" Emilka i Marcin będą pokłóceni, a kobieta zacznie mieć wyrzuty sumienia. Wkrótce w "Pierwsza miłość" nakryje Marcina z Alicją i zobaczy ich w dwuznacznej sytuacji. - Niespodzianka - rzuci Emilka, trzymając w ręku butelkę wina i będąc gotową na wspólny wieczór. Kiedy otworzy drzwi do mieszkania zobaczy narzeczonego i ubraną w szlafrok Alicję, która ledwo wyszła spod prysznica. Wścieknie się i uzna, że jest oszukiwana. Marcin nie zdąży jej wyjaśnić, że to tylko zbieg okoliczności. W 3326 odcinku "Pierwsza miłość" mężczyzna bardzo zasmuci się kłótnią, co zauważy także Alicja. Nie będą jednak mogli o tym na spokojnie porozmawiać, bo w straży dostaną zgłoszenie do wyjazdu na miejsce niebezpiecznego wypadku, gdzie zawalił się budynek. 

Zobacz koszmarny wypadek Marcina w GALERII ZDJĘCIA>>>

Strażacy w 3326 odcinku "Pierwsza miłość" dostaną od szefostwa niebezpieczne zadanie, w którym zaryzykują życiem. Ostatecznie oni sami znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie pod gruzami zawalonego budynku. W tym samym czasie w 3326 odcinku "Pierwsza miłość" Emilka odczuje wyrzuty sumienia z powodu kłótni i nie przewidzi, że ukochany walczy o życie. Rozstanie się z nim w kłótni i koszmarnej atmosferze, a jest ryzyko, że więcej się nie zobaczą... Córka Śmiałka (Paweł Okoński) zbliży się do Bartka (Rafał Kwietniewski), który również wyda się przygaszony. 

Dopiero po kłótni w "Pierwsza miłość" Emilka dowie się o wypadku ukochanego i niemal od razu uda się na miejsce zdarzenia. Pojedzie z nią Bartek, a na miejscu wesprą ją również Marta (Honorata Witańska), Marysia (Aneta Zając), Kinga (Aleksandra Zieniewicz) oraz Janek (Maciej Mikołajczyk). Dziennikarz nagłości sprawę tragicznego wypadku, a przyjaciele wesprą Emilkę w trudnych chwilach. To jednak nie wystarczy, by wrócić wolność i bezpieczeństwo Marcinowi. Kobieta zrobi wszystko, by ostra kłótnia nie była ich ostatnią rozmowy na wieki. 

Pierwsza miłość. Rozwód Marysi i Michała. Emilka przyłapie Marcina z Alicją
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze