Pierwsza miłość, odcinek 3327: Marcin po kłótni z Emilką zginie pod gruzami? Znów wróci do Bartka

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3327: Marcin po kłótni z Emilką zginie pod gruzami? Znów wróci do Bartka

Pierwsza miłość, odcinek 3327: Marcin po kłótni z Emilką zginie pod gruzami? Znów wróci do Bartka - ZDJĘCIA

2021-12-06 9:40

W 3327 odcinku "Pierwsza miłość" Marcin (Przemysław Cypryański) będzie walczył o życie pod gruzami, gdzie wyląduje razem z zakochaną w nim Alicją (Magdalena Szczepanek). Wkrótce w "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) ostro pokłóci się z narzeczonym i wyjedzie do Wadlewa. Tam zajmie się nią samotny Bartek (Rafał Kwietniewski), który zacznie rozpaczać po zerwaniu z Kamilą (Helena Sujecka). Byli małżonkowie bardzo się do siebie zbliżą, aż w końcu poznają prawdę o tragicznym losie Marcina. Pomimo natychmiastowej reakcji, niewiele będą mogli zrobić.

"Pierwsza miłość" odcinek 3327 - poniedziałek, 20.12.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3327 odcinku "Pierwsza miłość" Emilka nadal będzie przebywała w Wadlewie, gdzie pojedzie wspierać ojca po śmierci Anny (Agnieszka Suchora). Śmiałek (Paweł Okoński) okrutnie straci głowę w żałobie po żonie i nie ujrzy sensu życia. W Wadlewie Emilka z "Pierwsza miłość" zobaczy, że Bartek również nie radzi sobie z zerwaniem z Kamilą i czuje się osamotniony. Byli małżonkowie zaczną spędzać ze sobą czas i wzajemnie sobie pomagać, co ożywi zardzewiałą miłość/ Nie bez znaczenia jest fakt, że między Emilką i Marcinem nastąpi niemała sprzeczka, po której kobieta nie będzie chciała wracać do Wrocławia. Nie przewidzi, że narzeczony wyruszy w bardzo niebezpieczną misję i wyląduje zasypany gruzem, walcząc o życie! 

Zobacz tragiczny wypadek Marcina i Alicji w GALERII ZDJĘCIA>>>

W 3327 odcinku "Pierwsza miłość" Emilka i Bartek będą musieli przerwać swoje prywatne rozmówki i skupić się na bezpieczeństwu strażaka. Oboje w 2227 odcinku "Pierwsza miłość" dotrą na teren zawaliska, gdzie sytuacja będzie bardzo napięta. Marcin utknie pod gruzami, ale nie sam! To Alicja, która od dawna podkochuje się w koledze z pracy, znajdzie się w tak samo beznadziejnej sytuacji co on. Przerażona Emilka w jednym momencie zrozumie, że niepotrzebnie kłóciła się z narzeczonym, z którym może więcej nie porozmawiać i się nie zobaczyć!

Przeczytaj: M jak miłość. Dziecko Patrycji poszukiwane! Produkcja serialu ma poważny problem z losami noworodka

W 3327 odcinku "Pierwsza miłość" Emilka odsłucha wiadomość od Marcina, którą ten wysłał zanim pojechał na akcję, którą może przypłacić życiem. Kobieta w 2227 odcinku "Pierwsza miłość" stanie się bardzo zdeterminowana, by uratować ukochanego. Wspierać ją będą Marta (Honorata Witańska), Marysia (Aneta Zając), Kinga (Aleksandra Zieniewicz) oraz Janek (Maciej Mikołajczyk). Dziennikarz nagłości sprawę tragicznego wypadku, a przyjaciele wesprą Emilkę w trudnych chwilach. To jednak nie wystarczy, by wrócić wolność i bezpieczeństwo Marcinowi. 

Pierwsza miłość. Rozwód Marysi i Michała. Emilka przyłapie Marcina z Alicją
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze