Pierwsza miłość, odcinek 3320: Rozwód Marysi i Michała przerwany! Grażyna pojawi się w sądzie, by zniszczyć kochanka?

i

Autor: ATM Group Pierwsza miłość, odcinek 3320: Rozwód Marysi i Michała przerwany! Grażyna pojawi się w sądzie, by zniszczyć kochanka?

Pierwsza miłość, odcinek 3320: Rozwód Marysi i Michała przerwany! Grażyna pojawi się w sądzie, by zniszczyć kochanka? - ZDJĘCIA

2021-11-30 8:48

W 3320 odcinku "Pierwsza miłość" rozwód Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach) zamieni się w wielki skandal, którym będzie zdziwiony nawet sędzia. Chociaż Domańscy od dłuższego czasu nie żyją razem, a Michał zaprzepaścił wszystkie szanse, które dostał od żony, nie doszło jeszcze do formalnego rozstania na dobre. W 3320 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia i Michał spotkają się na sali sądowej, gdzie wtargnie Grażyna (Grażyna Wolszczak). Kochanka mężczyzny będzie miła do dodania swoje "trzy grosze" do całej sprawy. Zniszczy Domańskiego w sądzie?

"Pierwsza miłość" odcinek 3320 - czwartek, 9.12.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3320 odcinku "Pierwsza miłość" rozprawa rozwodowa Marysi i Michała nie przebiegnie bez wielkich zwrotów akcji. Domańscy spotkają się wreszcie w sądzie, chociaż od dawna nie są razem. Michał najpierw był czułym partnerem i opiekunem kobiety, a potem wyszedł z niego drań i oszust. Zdradzał żonę z Grażyną, z którą umawiał się na seks schadzki. Potem w "Pierwsza miłość" wszystko wyszło na jaw, a Marysia dawała mu nawet szansy, by się zmienił. Nic jednak z tego nie wyszło, a oszust nadal ją zwodził. Ostatecznie związał się z Grażyną, ale i wobec niej nie był szczery. Dowodem jest chociażby dziwna znajomość wykładowcy ze studentką, z którą spowodował wypadek. Nie pomaga również fakt, że Michał coraz częściej zaczął sięgać po alkohol. Załamana Grażyna zaczęła dostrzegać, że partner nie jest wobec niej szczery.

Zobacz wtargnięcie Grażyny w "Pierwszej miłości" na salę rozpraw w GALERII ZDJĘCIA>>>

W 3320 odcinku "Pierwsza miłość" odbędzie się emocjonalna rozprawa Domańskich, by małżeństwo oficjalnie mogło być uznane za nieważne. Ta nie przebiegnie jednak w spokoju, bo na sali sądowej wszystkim puszczą emocje. W 3320 odcinku "Pierwsza miłość" Grażyna będzie już wiedziała, że Michał ma na swoim koncie niezłe przewinienia i sporo rzeczy przed nią ukrył. Domański w "Pierwsza miłość" na pewno wpadnie w wielkie kłopoty finansowe, które nie pomogą mu okiełznać swojego życia, które staje się coraz bardziej skomplikowane. 

Przeczytaj: Marzenka z M jak miłość zdradza, kto ją zastąpi! Zamiast Olgi Szomańskiej będzie nowa aktorka!

W 3320 odcinku "Pierwsza miłość" Grażyna wtargnie na rozprawę i również będzie zeznawała. Michał wścieknie się, że kobieta wtrąca się w jego rozwód z Marysią, ale sąd ostatecznie wysłucha jej zeznań. Jak to wpłynie na cały finał rozwodu Domańskich? Grażyna wywoła niemałe zamieszanie, a Michał nie będzie wyglądał na szczęśliwego. Ostatecznie Marysia i Michał się rozstaną, ale z jakim skutkiem? Tego można się dowiedzieć z nadchodzących odcinków "Pierwsza miłość", gdzie małżeństwo Domańskich wkrótce upadnie na dobre. 

Pierwsza miłość. Romans Marysi i Kacpra. Nowa kobieta w życiu Marcina
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze