Pierwsza miłość, odcinek 3301: Nowa kobieta w życiu Marcina. Rozstaną się z Emilką przed ślubem? - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3301: Nowa kobieta w życiu Marcina. Rozstaną się z Emilką przed ślubem? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3301: Nowa kobieta w życiu Marcina. Rozstaną się z Emilką przed ślubem? - ZDJĘCIA

2021-10-20 11:34

W 3301 odcinku "Pierwsza miłość" związek Marcina (Przemysław Cypryański) i Emilki (Anna Ilczuk) stanie pod znakiem zapytania. Może i przeszli kryzys związany z pojawieniem się Wojtka (Grzegorz Daukszewicz), ale to nie koniec. W 3301 odcinku "Pierwsza miłość" to Emilka przekona się, że strażak był jej wierny, bo tak naprawdę nie miał żadnych okazji, by ją zdradzić. Takowa się jednak pojawi, bo w jednostce mężczyzny pojawi się piękna kobieta, która zawróci w głowie niejednemu strażakowi. To postawi ślub pod znakiem zapytania. Zobacz ZDJĘCIA i przekonaj się, jak wygląda nowa bohaterka.

"Pierwsza miłość" odcinek 3301 - piątek, 12.11.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3301 odcinku "Pierwsza miłość" Emilka może zacząć się bać. Kryzys z Marcinem został zażegnany, a para planuje ślub. Wątpliwym jest, że strażak zapomni o tym, co Emilka nawyprawiała z Wojtkiem, który zdecydowanie chciał "odbić" kobietę bratu i był od tego o krok. Ona jednak w porę się zorientowała, że to z Marcinem chce dzielić przyszłość. W 3301 odcinku "Pierwsza miłość" strażak będzie miał idealną okazję do odegrania się na partnerce. W jego jednostce strażackiej pojawi się nowa pracowniczka, która z miejsca zrobi wielkie wrażenie. Nie tylko wyglądem, ale i determinacją i zaangażowaniem. Kiedy tylko pojedzie na akcję, wykaże się profesjonalizmem i wiedzą, która wywoła zachwyt. 

Zobacz ZDJĘCIA nowej bohaterki i przekonaj się czy może zagrażać Emilce>>>

Alicja (Magdalena Szczepanek), bo tak będzie miała na imię nowa kobieta w życiu Marcina, która pojawi się w 3301 odcinku "Pierwsza miłość", to 30-letnia fanka gier wideo i sportu. W dzieciństwie była bardzo związana z ojcem, jeździli razem na polowania, pomagała mu przy naprawie auta. W czasach szkolnych wolne chwile spędzała najchętniej z kolegami, nie interesowały jej nigdy rzeczy, którymi zajmowały się jej koleżanki – kosmetyki, ubrania, chłopcy. W jednostce zajmie miejsce wśród doświadczonych strażaków, którzy potraktują ją jak kolegę i dadzą ksywkę "Al". Wiadomo już, że w nadchodzących odcinkach "Pierwsza miłość" zacznie się skrycie podkochiwać w Marcinie, ale przez dłuższy czas nie zdobędzie się na odwagę przyznać sama przed sobą, że coś do niego czuje.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1611: Marcin po wyprowadzce Izy i dzieci do Gródka wreszcie się opamięta! Wrócą do siebie?

W 3301 odcinku "Pierwsza miłość" okaże się, że związek Emilki i Marcina może stanąć pod znakiem zapytania. Wiadomo już, że Alicja nie odpuści tak łatwo uczucia do strażaka. Co ważne, połączy ich wspólna praca, pasja i zainteresowania. Wyjdzie na jaw, że Marcin ma więcej wspólnego z Alicją niż Emilką! Czy to wystarczy, by rozbić związek? To okaże się niebawem, w kolejnych odcinkach "Pierwsza miłość". Emilka musi się mieć na baczności, bo Marcin też nie pozostanie obojętny na wdzięk nowej pracownicy. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN jesień 2021. Koniec Marysi i Michała! Marcin dowie się co łączy Emilkę z Wojtkiem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze