Pierwsza miłość, odcinek 3296: Upojne chwile Marysi i Wenerskiego skończą się tragicznie! Zrobi to dla zysku - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3296: Upojne chwile Marysi i Wenerskiego skończą się tragicznie! Zrobi to dla zysku - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3296: Upojne chwile Marysi i Wenerskiego skończą się tragicznie! Zrobi to dla zysku - ZDJĘCIA

2021-10-19 8:41

W 3296 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) i Wenerski (Przemysław Sadowski) spędzą gorące i upojne chwile! Lekarz przestanie jakkolwiek udawać, że Domańska to tylko współpracowniczka. Zacznie się do niej nachalnie dobierać, a ona będzie miała w tym cel. W 3296 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia pozwoli sobie na obściskiwanie się z Jakubem, czego może bardzo żałować. Wenerski nie ma pojęcia, że Domańska odda mu się tylko po to, by go zniszczyć! Upojne chwile skończą się tragicznie. Tylko dla której ze stron?

"Pierwsza miłość" odcinek 3296 - czwartek, 4.11.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3296 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia zgodzi się na kolejną randkę z Wenerskim. Ich relacja bardzo mocno wykroczy poza kontakty zawodowe. Jakub da wyraźnie znać, że Domańska mu się podoba i nie umie się powstrzymać przed dobieraniem się do niej! Ona nie pozostanie obojętna, bo podczas wspólnie spędzonego czasu, odwzajemni zainteresowanie. I to niemałe, bo lekarz dosłownie zacznie się do niej przymilać i będzie chodziło mu tylko o jedno. Domańska zgodzi się na ostry flirt i obmacywanie, ale nie przyzna się, że przyszła do Jakuba w konkretnym celu. Wenerski będzie przekonany, że współpracowniczka ma czyste intencje i też chce od tej relacji czegoś więcej. Będzie miał sporego pecha, bo Marysia wywinie mu wielki numer. 

Zobacz zdjęcia z upojnych chwil Marysi i Wenerskiego w 3296 odcinku "Pierwsza miłość">>>

Marysia w 3296 odcinku "Pierwsza miłość" wykorzysta fakt, że bardzo podoba się Wenerskiemu i zamiast postawić granicę, też będzie chętna na flirt. Podczas pobytu w jego mieszkaniu, będzie miała jednak swój cel. Już niedługo w "Pierwsza miłość" razem z Kacprem (Damian Kulec) zaczną podejrzewać, że Jakub to oszust, który szkodzi ludziom zamiast ich leczyć. To młody lekarz odkryje, że wyniki badań prowadzonych przez Jakuba są podrabiane, a jego podopieczni tracą zdrowie. Marysia da się wciągnąć w spisek przeciwko Wenerskiemu. 

W 3296 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia będzie chciała zdobyć potwierdzenie na oszustwa Wenerskiego. Wykorzysta fakt, że on będzie myślami przy zalotach, a ona będąc w jego mieszkaniu, wkradnie mu się do gabinetu! Zacznie grzebać w prywatnych rzeczach lekarza i szukać dowodów na jego szemrane badania. W 3296 odcinku "Pierwsza miłość" Wenerski nie będzie miał pojęcia, że Domańska przyszła do niego, by go zdemaskować! Jeśli Marysi uda się wykraść poufne dane, a założenia Kacpra się potwierdzą, Jakuba spotka tragedia! Zostanie z niczym. Bez pracy i perspektyw. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN jesień 2021. Koniec Marysi i Michała! Marcin dowie się co łączy Emilkę z Wojtkiem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze