Pierwsza miłość, odcinek 3293: Zakochany w Marysi Kacper odkryje kim naprawdę jest Wenerski. Wszystko wyjdzie na jaw

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3293: Zakochany w Marysi Kacper odkryje kim naprawdę jest Wenerski. Wszystko wyjdzie na jaw

Pierwsza miłość, odcinek 3293: Zakochany w Marysi Kacper odkryje kim naprawdę jest Wenerski. Wszystko wyjdzie na jaw - ZDJĘCIA

2021-10-13 8:40

W 3293 odcinku "Pierwsza miłość" zakochany w Marysi (Aneta Zając) Kacper (Damian Kulec) zrobi wszystko, by zdemaskować prawdziwą twarz Wenerskiego (Przemysław Sadowski). Spróbuje udowodnić Domańskiej, że Jakub to oszust, który wykorzystuje ludzi i fałszuje badania medyczne! Marysia w "Pierwsza miłość" da się uwikłać w intrygę, która skończy się okrutnie. Kacper nie popuści i na oczach wszystkich skonfrontuje się z Wenerskim. W całą aferę włączy się nienawidząca Marysi Grażyna (Grażyna Wolszczak) i się zacznie.

"Pierwsza miłość" odcinek 3293 - piątek, 29.10.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3293 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia i Kacper będą drążyć śledztwo, które rozpocznie młody lekarz, w co wciągnie Domańską. Kacper będzie przekonany, że Wenerski to potwór bez serca! W 3293 odcinku "Pierwsza miłość" zdemaskuje prawdziwą twarz oszusta! Jakub miałby przeprowadzać podejrzane badania i leczenie, które doprowadza do pogorszenia się stanu zdrowia pacjentów. Wszystko zacznie się w "Pierwsza miłość" od faktu, że jeden z podopiecznych Wenerskiego zacznie źle się czuć i zemdleje. Właśnie wtedy Kacper postanowi drążyć temat i wciągnie w to Domańską. Oboje będą kombinować jak wykraść dane z komputera lekarza. Kacper będzie przekonany, że znajdą tam masę informacji o podejrzanych oszustwach Jakuba. 

Zobacz ostrą konfrontację Kacpra i Wenerskiego w GALERII ZDJĘCIA>>>

I to się właściwie w "Pierwsza miłość" uda, ponieważ Kacper i Marysia faktycznie wejdą w posiadanie dokumentacji Wenerskiego. Problem będzie polegał jednak na tym, że nie dadzą rady wszystkiego odczytać. To nie zmieni faktu, że w 3293 odcinku "Pierwsza miłość" Kacper dorwie Wenerskiego i rozprawi się z nim na oczach wszystkich. Oskarży Jakuba o fałszowanie badań medycznych, wykorzystywanie pacjentów i wprowadzenie każdego w błąd. Marysia postara się zachować zimną krew, co nie będzie w tej sytuacji proste. 

W "Pierwsza miłość" wiadomo od dawna, że Kacper jest bardzo zainteresowany Domańską, więc zrobi wszystko, by odciągnąć ją od Wenerskiego. W całą aferę włączy się Grażyna, która weźmie młodego lekarza na ostrą rozmowę dyscyplinującą. Nie pozwoli, by Kacper dalej drążył podejrzany temat i da mu popalić. Właśnie to będzie najlepszy dowód na to, że w klinice faktycznie dzieją się dziwne rzeczy. Marysia znajdzie się między młotem a kowadłem. Kto w tym konflikcie ma rację? Tego dowiemy się już niebawem. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN jesień 2021. Koniec Marysi i Michała! Marcin dowie się co łączy Emilkę z Wojtkiem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze