Pierwsza miłość, odcinek 3292: Wenerski to potwór! Tylko Marysia odkryje jego prawdziwą twarz

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3292: Wenerski to potwór! Tylko Marysia odkryje jego prawdziwą twarz

Pierwsza miłość, odcinek 3292: Wenerski to potwór! Tylko Marysia odkryje jego prawdziwą twarz - ZDJĘCIA

2021-10-05 8:48

W 3292 odcinku "Pierwsza miłość" pokaże się prawdziwa twarz Wenerskiego (Przemysław Sadowski)! Grał uczciwego lekarza i nawet pomagał Marysi (Aneta Zając), a okaże się oszustem podobnym do zdrajcy Michała (Wojciech Błach)! W 3292 odcinku "Pierwsza miłość" Domańska i Kacper (Damian Kulec) będą szukać dowodów na kłamstwa Wenerskiego i posuną się daleko, by pokazać jaki jest naprawdę. To on miał pocieszać Marysię po rozstaniu z Michałem i wydawało się, że ich relacja zmierza do czegoś głębszego, ale prawda okaże się okrutna.

"Pierwsza miłość" odcinek 3292 - czwartek, 28.10.2021, o godz. 18 w Polsacie

Wenerski z serialu "Pierwsza miłość" miał być wybawieniem dla Marysi po trudnym rozstaniu z Michałem. To o niego Domański jest zazdrosny i nic dziwnego, bo lekarz i Marysia zaczęli być ze sobą coraz bliżej. Lekarz ratował nawet Domańską przed Grażyną (Grażyna Wolszczak), która chciała pozbawić jej pracy. Ostatecznie Marysia i Wenerski zaczną współpracować nad badaniami naukowymi, ale nikt się nie spodziewa, że lekarz niewiele odbiega zachowaniem od zdrajcy Michała. Wkrótce w "Pierwsza miłość" rozegra się wojna o prawdę, gdzie po jednej stronie stanie Jakub, po drugiej zaś - Marysia i Kacper, który pierwszy zauważy nieścisłości w pracy Wenerskiego, co zapoczątkuje szereg feralnych zdarzeń. 

Zobacz intrygę Marysi i Kacpra przeciwko Wenerskiemu w GALERII ZDJĘCIA>>>

W 3292 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia i Kaper postanowią przekonać się czy Wenerski fałszuje badania i robi eksperymenty na ludziach. Już niebawem w "Pierwsza miłość" odkryją złe samopoczucie mężczyzny, który poddał się badaniom u Jakuba. Kacper będzie pewny, że ten fałszuje wyniki, a rezultaty badań są podrabiane. Marysia wciągnie się w tę teorię i razem postanowią to sprawdzić. W 3292 odcinku "Pierwsza miłość" będą mieli jednak problem z odczytaniem danych z kradzionego dysku komputerowego Jakuba. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1603: Dzięki niemu Iza rozpocznie nowe życie w Gródku! Znany pisarz będzie dla niej kimś więcej - ZDJĘCIA

W 3292 odcinku "Pierwsza miłość" z pomocą samozwańczym szpiegom przyjdzie Mikser (Błażej Michalski), który spróbuje poprawić odczyt z komputera Wenerskiego. Marysia i Kacper będą pewni, że znajdą dowody na oszustwo Jakuba. Tymczasem on w 3292 odcinku "Pierwsza miłość" zacznie orientować się, że ktoś włamał się do jego gabinetu... Początkowo nie będzie brał pod uwagę Marysi, z którą przecież nawiązali więź. Czy Kacper ma rację i faktycznie Wenerski okaże się potworem? Tego dowiemy się już niebawem.

Pierwsza miłość ZWIASTUN jesień 2021. Koniec Marysi i Michała! Marcin dowie się co łączy Emilkę z Wojtkiem
Najnowsze