Pierwsza miłość, odcinek 3266: Marysia perfidnie namiesza w życiu Michała! Zrobi z niego przestępcę - WIDEO

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3266: Marysia perfidnie namiesza w życiu Michała! Zrobi z niego przestępcę - WIDEO

Pierwsza miłość, odcinek 3266: Marysia perfidnie namiesza w życiu Michała! Zrobi z niego przestępcę - WIDEO

2021-09-21 13:53

Marysia (Aneta Zając) z "Pierwsza miłość" da popalić zdrajcy Michałowi (Wojciech Błach)! Domańska pokaże pazurki i niezły charakterek, bo w 3266 odcinku "Pierwsza miłość" załatwi niewiernego męża, który ją zdradzał i ostatecznie związał się z podłą Grażyną (Grażyna Wolszczak). Marysia nie odpuści, a na Michale zaczną ciążyć kłopoty. I to nie byle jakie, bo zostanie oskarżony o przestępstwo! Wekslerowa od razu skieruje całą odpowiedzialność za donos pod adresem Michała na Marysię! Domański wyląduje za kratami? Tym razem przesadzi.

"Pierwsza miłość" odcinek 3266 - środa, 22.09.2021, o godz. 18 w Polsacie

Michał w 3266 odcinku "Pierwsza miłość" poczuje, jak to jest poczuć się jak wielki przegrany. Mężczyzna chyba myślał, że nie odpowie za przewinienia, których dokonał względem Domańskiej. Tymczasem wszystko będzie wskazywało na to, że w 3266 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia zaplanuje zemstę. Nic dziwnego, skoro zrobił z niej głupią. Najpierw udawał dobrego męża, pomagał, a potem umawiał się na seks schadzki z Grażyną. W 3266 odcinku "Pierwsza miłość" Michał zacznie mieć poważne kłopoty i zostanie posądzony o plagiat! Straci istotne zlecenie, które może zaważyć na jego karierze i przyszłości... Wściekły Domański zadrze też z prawem, bo przecież kopiowanie czyichś pomysłów jest nielegalne. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1599: Anita w ciąży z Kamilem. Drań wyrzuci ją z mieszkania i zostawi z niczym - ZWIASTUN

To nie wszystko, bo wkrótce w "Pierwsza miłość' zainteresuje się nim Urząd Skarbowy! Jak wiadomo, to już nie są przelewki i sam Domański doskonale o tym wie. Jego interesy zaczną iść coraz gorzej, a Grażyna uprze się, że to wszystko wina Marysi. Wekslerowa będzie przekonana, że Domańska działa za ich plecami i perfidnie niszczy karierę Michała.

- Ale skąd by Marysia... Przecież ona nie jest architektem - przyzna Michał. - Ale ja nie wiem skąd. To nie może być taki zwykły zbieg okoliczności. Najpierw idziecie na wojnę, a potem jesteś oskarżony o plagiat - wyjaśni Grażyna. - Ale to jest śmieszne, absurdalne, niemożliwe. Nigdy by Marysia... (...) Ona jest do bólu uczciwa, prawa, święta. Nigdy nikomu nie zrobiła świństwa - wykrztusi Michał i nie pomyśli zasłużył sobie, żeby dopadła go sprawiedliwość. Kłopoty w "Pierwsza miłość" będą się piętrzyć, ale czy to na pewno wina Marysi? 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1602: Łukasz przeżyje napad i wróci do kliniki Argasińskiego! Na tym jednak nie koniec tragedii - ZDJĘCIA

O dziwo, Domańska będzie bardziej skupiona nad kwestią rozwodu w 3266 odcinku "Pierwsza miłość", niż samym szkodzeniu Michałowi, ale może przyciągnęła do niego złą energię, która teraz się mści. W końcu mężczyzna ma naprawdę sporo na sumieniu i niszczy Marysię, której kiedyś przysięgał wierność. Podły Michał posunie się nawet do tego, że spróbuje przekabacić Julkę (Łucja Kawczak) na swoją stronę. Los jednak będzie sprzyjał Marysi, bo jeśli dalej tak pójdzie, Michał zostanie uznany za kryminalistę!

Najnowsze