Pierwsza miłość, odcinek 3257: Marysia odejdzie. Nie wytrzyma dłużej roli zdradzanej ofiary

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość, odcinek 3257: Marysia odejdzie. Nie wytrzyma dłużej roli zdradzanej ofiary

Pierwsza miłość, odcinek 3257: Marysia odejdzie. Nie wytrzyma dłużej roli zdradzanej ofiary

2021-08-13 13:29

To koniec Marysi (Aneta Zając) w serialu "Pierwsza miłość"?! W 3257 odcinku "Pierwsza miłość" Domańska podejmie decyzję, która wpłynie na dalsze losy tej postaci. Nie będzie mogła znieść myśli, że znów zaufała Michałowi (Wojciech Błach), który zdradzał ją z Grażyną (Grażyna Wolszczak) i będzie robił to nadal! Domańska wyjdzie na głupią i nie będzie mogła liczyć na żadne wsparcie. Wręcz przeciwnie, rywalka zechce ją zniszczyć. Marysia postanowi więc odejść... To koniec jej wątku w serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" odcinek 3257 - czwartek, 9.09.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3257 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia nie zniesie dłużej upokorzeń, które zaserwują jej Michał z Grażyną. Kobieta na początku najnowszego sezonu "Pierwsza miłość" usłyszy, że Michał chce zerwać z seks schadzkami i ma w głowie tylko ją. Naiwnie mu uwierzy, za co później srogo zapłaci. Domański okaże się na tyle cwany, że najpierw znów przekona do siebie Marysię, zaciągnie ją do łóżka, a potem znów pójdzie do Grażyny!

Tego w "Pierwsza miłość" będzie za wiele. Marysia nie pozwoli, by dłużej robiono z niej głupią. Postawi sprawę jasno. - Byłeś u... - zapyta Marysia mając na myśli Grażynę. - Tak - odpowie wprost Michał - To koniec, spakujesz się i wyprowadzisz - rzuci stanowczo.

Przeczytaj: 

Pierwsza miłość ZWIASTUN jesień 2021. Koniec Marysi i Michała! Marcin dowie się co łączy Emilkę z Wojtkiem

Marysia w 3257 odcinku "Pierwsza miłość" postanowi, że przewartościowuje swoje życie. Nie pozwoli, by Grażyna tłamsiła ją w pracy. Jak wiadomo, Wekslerowa to przełożona Marysi, a nie jedynie kochanka Michała. Grażyna szczerze nie cierpi Domańskiej i nie odpuści sobie Michała. Kiedy zobaczy w drzwiach swojego gabinetu Marysię, zacznie się piekło. Marysia w 3257 odcinku "Pierwsza miłość" postanowi odejść z pracy i dać sobie spokój z wszelkimi kontaktami z kochanką męża. To okaże się nie być proste. 

W "Pierwsza miłość" dojdzie do wielkiej kłótni między Marysią a Grażyną. Chociaż Wekslerowa również nie będzie miała ochoty na pracę z Marysią, obie wybuchną. Świadkiem afery w 3257 odcinku "Pierwsza miłość" stanie się Wenerski (Przemysław Sadowski), który coraz bardziej zacznie troszczyć się o Marysię. Właśnie on spróbuje pomóc kobiecie, by nie została bez męża i bez pieniędzy. Zaproponuje Grażynie, by Domańska była od tej pory w jego zespole. To czysta koleżeńska pomoc czy poważne zamiary względem kobiety? Tego dowiemy się już niebawem. 

Najnowsze