Pierwsza miłość, odcinek 3222: Koszmarne oświadczyny Marcina. Emilka kompletnie go zniszczy

2021-04-02 11:47 Małgorzata Pala
Pierwsza miłość, odcinek 3222: Koszmarne oświadczyny Marcina. Emilka kompletnie go zniszczy
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3222: Koszmarne oświadczyny Marcina. Emilka kompletnie go zniszczy

W 3222 odcinku "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) kompletnie zrujnuje oświadczyny Marcina (Przemysław Cypryański). Mężczyzna po rozwodzie partnerki z Bartkiem (Rafał Kwietniewski) bardzo napalił się na wspólne życie. Ona nie miała jednak głowy do tego, by tuż po rozwodzie z mężem, od razu czynić poważne groki ze strażakiem. Niestety do Marcina z "Pierwsza miłość" to nie dotrze i postanowi oświadczyć się wybrance, co skończy się katastrofą! Całe Wadlewo będzie świadkiem ich rychłego końca?

"Pierwsza miłość" odcinek 3222 - wtorek, 27.04.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3222 odcinku "Pierwsza miłość" Emilka i Marcin będą zdecydowani jechać do Wadlewa, ponieważ Marian Śmiałek (Paweł Okoński) wyprawi imprezę z okazji 40-lecia działalności społecznej. Początkowo w "Pierwsza miłość" strażak i Emilka będą się głowić co podarować mężczyźnie z tej okazji. Kobieta nie będzie miała jednak pojęcia, że impreza ojca to nic w porównaniu z tym, co planuje dla niej partner. Emilka dopiero niedawno rozwiodła się z Bratkiem i raczej nie dawała znaków, żeby jej się spieszyło do poważnych planów z Marcinem. On postanowi za nich dwoje. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3: Kinga Preis wraca do serialu! Nie uwierzysz kogo zagra - ZWIASTUN

W 3222 odcinku "Pierwsza miłość" pan na oświadczyny Marina będzie wyglądał tak, że zawiezie dziewczynę do rodzinnego Wadlewa i właśnie tam wyciągnie pierścionek. Zanim to jednak nastąpi, trochę wcześniej w "Pierwsza miłość" to Marta (Honorata Witańska) podsłucha rozmowę strażaka i w ten sposób dowie się o planowanych zaręczynach. Nie wiadomo jeszcze czy zdradzi Emilce plan jej partnera, ale tak czy inaczej oświadczyny skończą się fiaskiem, bo Emilka odbierze niepokojący telefon z pracy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński nakryje Łukasza we własnym łóżku! Patrycja nie będzie miała wyboru

Kiedy wszystko w 3222 odcinku "Pierwsza miłość" będzie gotowe, a Emilka i Marcin już prawie wyjdą z domu, kobieta otrzyma telefon z firmy. W pracy pojawi się poważny problem, co postawi cały wyjazd pod znakiem zapytania. W ten sposób Emilka zniszczy plany strażaka, który wpadnie w panikę. Wkrótce w "Pierwsza miłość" okaże się, czy para w ogóle uda się do Wadlewa i czy Emilka rzeczywiście, oficjalnie odrzuci pierścionek zaręczynowy. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze