Pierwsza miłość, odcinek 3192: Afera po rozwodzie Emilki i Bartka. Wyrzuci Marcina z domu!

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3192: Afera po rozwodzie Emilki i Bartka. Wyrzuci Marcina z domu!

Pierwsza miłość, odcinek 3192: Afera po rozwodzie Emilki i Bartka. Wyrzuci Marcina z domu! - ZWIASTUN

2021-03-09 8:58

W 3192 odcinku serialu "Pierwsza miłość" rozwód Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski) stanie się faktem. Marcin (Przemysław Cypryański) będzie przekonany, że przed nim i świeżo rozwiedzioną Emilką świetlana przyszłość! Nic bardziej mylnego, bo tuż po sprawie rozwodowej strażak posunie się za daleko i złoży ukochanej odważną propozycję! Spotka się jednak z dużym odrzuceniem... Emilka pożałuje rozwodu z mężem i ostatecznie rozstanie się z Bartkiem? Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3192 - poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3192 odcinku "Pierwsza miłość" dojdzie do rozwodu Emilki i Bartka. Miedzianowski ma na koncie nieudany związek z szaloną Wandą (Monika Pikuła), która wpędzała go w kłopoty, a Emilka poznała przystojnego strażaka Marcina. Na początku tej znajomości w "Pierwsza miłość" była zachwycona, ale potem okazało się, że nie mają aż tyle wspólnego... I może właśnie dlatego wkrótce w "Pierwsza miłość" pożałuje rozwodu, bo Marcin stanie przed nią z bardzo śmiałą propozycją!

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 99: Marek usłyszy okrutną prawdę od kochanka Uli. Artur wyzna miłość do żony Dobrzańskiego!

W 3192 odcinku "Pierwsza miłość" Marcin postanowi "usidlić" Emilkę i od razu zaproponuje wspólne mieszkanie! Emilce bardzo nie spodoba się ta propozycja i tempo działania. W końcu ledwo co formalnie rozstała się z mężem, z którym ma wiele wspomnień i przeżyć. Strażak ewidentnie boi się, że straci kobietę, dlatego mocno ją speszy. Emilka w "Pierwsza miłość" mocno się wkurzy na partnera. Dojdzie do wielkiej afery o wspólne mieszkanie?

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2405: Józek po seksie z Gabi wyjedzie i ją zostawi. Darek przyłapie ich nago! - ZDJĘCIA

W nadchodzących odcinkach "Pierwsza miłość" Emilka wyrzuci Marcina ze swojego mieszkania!

- I najlepiej będzie, jak już sobie stąd pójdziesz... - powie Emilka wyganiając mężczyznę z mieszkania.

- Tak, to jest dobry pomysł - odpowie wkurzony Marcin. 

Wygląda na to, że rozwód Emilki i Bartka nie oznacza świetlanej przyszłości dla związku z Marcinem. Strażak mocno się pomysli co do intensywności uczuć Śmiałek. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze