Pierwsza miłość, odcinek 3171: Dorota odkryje, że jej chłopak Daniel jest gejem. Przyłapie go z Dominikiem - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3171: Dorota odkryje, że jej chłopak Daniel jest gejem. Przyłapie go z Dominikiem - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3171: Dorota odkryje, że jej chłopak Daniel jest gejem. Przyłapie go z Dominikiem - ZDJĘCIA

2021-01-28 14:13

W 3171 odcinku "Pierwszej miłości" Dorota (Magdalena Wróbel) dokona szokującego odkrycia. Na urodzinach Daniela (Daniel Misiewicz) przekona się na własne oczy dlaczego chłopak cały czas trzyma ją na dystans i jest wobec niej taki oziębły. Związek Doroty z policjantem utknie w martwym punkcie z ważnego powodu. Przygotuje dla Daniela romantyczną kolację z okazji urodzin, wystroi się w seksowną bieliznę i w 3171 odcinku "Pierwszej miłości" przyłapie ukochanego z Dominikiem (Leszek Stanek). Odkryje, że policjant jest gejem!

"Pierwsza miłość" odcinek 3171 - czwartek, 11.02.2021, o godz. 18 w Polsacie

O tym, że z Danielem w "Pierwszej miłości" coś jest nie tak i nie bez powodu nie pozwala Dorocie się do siebie zbliżyć wiadomo było od początku ich znajomości. Choć policjant bez większego trudu poderwał właścicielkę "Barbariana", który zauroczyła się nim kiedy zaczął trenować jej niesfornego psa, to wyjdzie na jaw, że Daniel tak naprawdę wcale nie chce być z Dorotą. Każda randka tej pary kończy się w chwili kiedy kobieta posuwa się o krok dalej. On wtedy się wycofuje, z bólem wspominając dawne zawody miłosne. Ostatnio w "Pierwszej miłości" Dorota doszła nawet do wniosku, że nie dla dla Daniela tą jedyną, wymarzoną miłością!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1566: Iza po nocy z Michałem uwierzy, że zdradziła Marcina. Bosacki będzie kłamał jak najęty

Wszystko stanie się jasne w 3171 odcinku "Pierwszej miłości"! Dorota z okazji urodzi Daniela przygotuje dla niego wyjątkową niespodziankę. Początkowo będzie chciała wyprawić dla niego przyjęcie, ale Daniel nie zgodzi się na huczną imprezę. Pod nieobecność policjanta urządzi romantyczną kolację w jego mieszkaniu. I to właśnie Dorota postanowi być dla niego największym prezentem.

Coraz bardziej zniecierpliwiona oziębłością policjanta założy seksowną bieliznę! Będą też świece, tory, wino. Słowem wszystko co jest potrzebne do tego, by wieczór miał swój finał w łóżku. W 3171 odcinku "Pierwszej miłości" Dorota przeżyje wstrząs kiedy Daniel stanie w drzwiach mieszkania ze swoim kochankiem... Dominikiem, trenerem w klubu fitness!

Śmierć Janka w M jak miłość? Zginie przed ślubem postrzelony przez bandytę?!

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

Dla Doroty w 3171 odcinku "Pierwszej miłości" to będzie taki szok, że nie zdoła zapanować nad emocjami. Zrozumie, że gej Daniel poderwał ją, żeby była dla niego przykrywką przed kolegami policjantami. Będzie wściekła, że Daniel nie miał odwagi, aby powiedzieć jej o orientacji seksualnej. Wyjdzie  z mieszania, zapowiadając, że nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Załamana Dorota w 3171 odcinku "Pierwszej miłości" pójdzie do "Barbariana", by tam się upić ze smutku. Rozgoryczona sama postanowi jechać do spa, po chwili jednak zmienia zdanie. Bo na jej drodze pojawi się inny mężczyzna... Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski). Po pijaku odda Arturowi bilet do spa, który chciała podarować Danielowi w prezencie. Skacowana Dorota w 3172 odcinku "Pierwszej miłości" po przyjeździe do hotelu odkryje, że jej pokoju mieszka ktoś jeszcze... Właśnie Kulczycki!

Pierwsza miłość. Dorota (Magdalena Wróbel)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Dorota (Magdalena Wróbel)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Dorota (Magdalena Wróbel)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Dorota (Magdalena Wróbel)
Najnowsze