Pierwsza miłość, odcinek 3167: Zgwałcona Kalina przekupiona przez Alejandro! Dostanie pieniądze za milczenie

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3167: Zgwałcona Kalina przekupiona przez Alejandro! Dostanie pieniądze za milczenie

Pierwsza miłość, odcinek 3167: Zgwałcona Kalina przekupiona przez Alejandro! Dostanie pieniądze za milczenie

2021-01-28 15:37

Gwałt Kaliny (Magdalena Wieczorek) z serialu "Pierwsza miłość" to początek koszmaru jaki zgotuje jej Alejandro (Maciej Maciejewski)! Zgwałcona przez księcia Kalina długo nie dojdzie do siebie po tym co ją spotkało ze strony "ukochanego", który udawał idealnego partnera. W 3167 odcinku "Pierwszej miłości" załamaną Domańską odwiedza prawnik Alejandro. Zaproponuje kobiecie pieniądze za milczenie, żeby nie zgłosiła gwałtu na policję. Ale to nie wszystko na co stać okrutnego arystokratę z Hiszpanii.

"Pierwsza miłość" odcinek 3167 - piątek, 5.02.2021, o godz. 18 w Polsacie

Kalina z "Pierwszej miłości" zostanie brutalnie zgwałcona przez Alejandro w momencie kiedy po raz pierwszy pojawią się publicznie jako para! Elegancki, szarmancki książę o hiszpańskim pochodzeniu w 3165 odcinku "Pierwszej miłości" odsłoni okrutną twarz podczas pewnej imprezy, na której będą ze studentami. Sprowokowany przez jednego z młodych ludzi, przegra zawody w piciu wódki.

Pijany Alejandro zmieni się nie do poznania! W 3165 odcinku "Pierwszej miłości" zaciągnie Kalinę do hotelowego pokoju, a kiedy nie będzie chciała się z nim przespać, siłą zmusi ją do seksu! Rzuci się na Kalinę, zacznie ją szarpać za włosy, a później powali na łóżku i zedrze ubranie. Żeby nie mogła uciec, mocno ją przytrzyma Kalina nie zdoła nawet krzyknąć, by wezwać pomoc.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Koniec Kamili. Wystawi Piotrka bandytom i gorzko tego pożałuje - WIDEO

Co będzie później w "Pierwszej miłości" z Kaliną po gwałcie? Załamana Domańska wróci do swojego mieszkania i nikomu, nawet teściowe Ewie (Ewa Gawryluk) nie powie o tym, co jej zrobił Alejandro. Postawi jednak zgłosić się na policję, żeby książę nie skrzywdził już żadnej kobiety. Zerwie też z gwałcicielem wszelki kontakt. Nie będzie odpowiadać na jego telefony i wiadomości!

I wtedy Alejandro pokaże kolejny raz na co go stać. W 3167 odcinku "Pierwszej miłości" naśle na Kalinę swojego prawnika. Tylko adwokat arystokraty będzie wiedział jak bestialskiego czynu dopuścił się milioner wobec swojej ukochanej. Alejandro nie wyrazi jednak żadnej skruchy! Nie będzie przepraszał, tylko spróbuje zmusić Kalinę do milczenia. Dlatego prawnik zaproponuje jej pieniądze, żeby nikomu, zwłaszcza policji nie ujawniła co się stało w hotelowym pokoju.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1566: Iza po nocy z Michałem uwierzy, że zdradziła Marcina. Bosacki będzie kłamał jak najęty

W 3167 odcinku "Pierwszej miłości" skończy się bajkowa historia miłości Kaliny i Alejandro. Zgwałcona Domańska boleśnie się przekona, że kolejny mężczyzna, któremu zaufała, z którym chciała stworzyć rodzinę dla swojej córki Marlenki (Amelia i Emilia Baranowskie) okazał się bezdusznym draniem. Mąż Krystian (Patryk Pniewski) ją zostawił, po tym jak zmusił ją do seksu z kuratorem sądowym, żeby nie stracili dziecka, a "wymarzony" książę dopuścił się gwałtu!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze