Pierwsza miłość, odcinek 3166: Kalina zgwałcona przez Alejandro ukryje przed Ewą co zrobił jej książę

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3166: Kalina zgwałcona przez Alejandro ukryje przed Ewą co zrobił jej książę

Pierwsza miłość, odcinek 3166: Kalina zgwałcona przez Alejandro ukryje przed Ewą co zrobił jej książę

2021-01-19 14:07

Gwałt w "Pierwszej miłości", którego ofiarą padnie Kalina (Magdalena Wieczorek) zamieni jej życie w koszmar i ostatecznie zakończy romans z Alejandro (Maciej Maciejewski). Hiszpański książę zgwałci Kalinę po pijaku, kiedy wybiorą się jako para na pierwszą wspólną imprezę. Tragedia rozegra się za zamkniętymi drzwiami w hotelowym pokoju. Nikt nie pomoże Kalinie, która już po gwałcie w 3166 odcinku "Pierwszej miłości" wróci do domu i ukryje straszną prawdę przed Ewą (Ewa Gawryluk). Nie pozwoli jednak, by gwałcicielowi uszło to bezkarnie.

"Pierwsza miłość" odcinek 3166 - piątek, 5.02.2021, o godz. 18 w Polsacie

Zgwałcona Kalina z "Pierwszej miłości" zostanie zupełnie sama z traumą! Książę Alejandro, który zapewniał ją o swojej miłości, który dla niej zmienił swoje życie i zrezygnował ze ślubu z arystokratką Adelą (Maryla Morydz) okaże się bestią w ludzkiej skórze. A impreza studencka, na której Kalina i Alejandro po raz pierwszy pojawią się publicznie jako para będzie miała tragiczny finał. Hiszpan sprowokowany przez jednego ze studentów, przegra zawody w piciu wódki. Po pijaku zmieni się w prawdziwego potwora! W 3165 odcinku "Pierwszej miłości" zaciagnie Kalinę do hotelowego pokoju i tam brutalnie zgwałci.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

Gwałt, który przeżyje Kalina sprawi, że legną w gruzach jej wszystkie plany na przyszłość z Alejandro. A przecież chciała dla niego wziąć rozwód z Krystianem (Patryk Pniewski), otworzyć nowy rozdział w życiu. Po horrorze jakiego doświadczy u boku pijanego księcia w 3166 odcinku "Pierwszej miłości" wróci do swojego mieszkania, gdzie na widok córki Marlenki (Pola Kotłowska) zupełnie się rozklei. Potwornie skrzywdzona przez mężczyznę, któremu zaufała, który zapewniał ją o swoim uczuciu nie zdoła myśleć o niczym innym...

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia po wypadku trafi do psychiatryka. To dopiero początek koszmaru Domańskiej

Nie przegap: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca

W 3166 odcinku "Pierwszej miłości" Kalina nie powie Ewie o tym, że została zgwałcona. Nie tylko dlatego, że będzie czuła wstyd. Także z powodu relacji jakie łączą ją z matką Krystiana. W końcu to teściowa namawiała Kalinę, żeby otworzyła się na kolejny związek, bo ma prawo do szczęścia po tym co jej zrobił Krystian. Zgwałcona Kalina dojdzie do wniosku, że nie może tak tego zostawić. Będzie chciała zgłosić się na policję, by donieść na Alejandro. Nieświadoma tego do czego jest zdolny książę - gwałciciel, żeby wybaczyła mu bestialski czyn.

Pierwsza miłość. Kalina (Magdalena Wieczorek), Alejandro Maria de Valdez (Maciej Maciejewski)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Kalina (Magdalena Wieczorek), Alejandro Maria de Valdez (Maciej Maciejewski)
Pierwsza miłość. Kalina (Magdalena Wieczorek), Alejandro Maria de Valdez (Maciej Maciejewski)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Kalina (Magdalena Wieczorek), Alejandro Maria de Valdez (Maciej Maciejewski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze