Pierwsza miłość, odcinek 3137: Wanda oświadczy się Bartkowi po tragicznym wypadku - ZWIASTUN

i

Autor: Ipla Pierwsza miłość, odcinek 3137: Wanda oświadczy się Bartkowi po tragicznym wypadku - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3137: Wanda oświadczy się Bartkowi po tragicznym wypadku - ZWIASTUN

2020-12-21 13:59

W 3137 odcinku "Pierwszej miłości" Wandą (Monika Pikuła) wstrząśnie przerażający wypadek, który uzna za szansę od losu na naprawienie krzywd, które wyrządziła. W końcu nikt od dawna aż tak nie namieszał w Wadlewie. Bartek (Rafał Kwietniewski) będzie w szoku kiedy zobaczy kobietę! Całą poobijana, w ochronnym kołnierzu i z licznymi obrażeniami zacznie wyznawać mu miłość i przepraszać! Zanim Bartek się zorientuje, w 3137 odcinku "Pierwszej miłości" Wanda klęknie i oświadczy mu się!

"Pierwsza miłość" odcinek 3137 - poniedziałek, 21.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3137 odcinku "Pierwszej miłości" Wanda będzie miała poważny wypadek. Kiedy Bartek ją zobaczy, dozna szoku.

- Co się stało? - zapyta Miedzianowski

- Drzewo na mnie spadło. Samochód do kasacji, karma wraca

- Cud, że żyjesz

- Tylko jedna myśl mnie przy życiu trzymała - żeby się zmienić, na lepsze

W 3137 odcinku "Pierwszej miłości" wyznanie kobiety będzie dość zaskakujące, zważając na to, że lubi namieszać i kocha postawić na swoim. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 56: Ula przejmie władzę twardą ręką! Wyrzuci Marka i porozstawia wszystkich po kątach - ZWIASTUN

W 3137 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek nie będzie mógł uwierzyć, że Wanda naprawdę zrozumiała swoje błędy.

- Przestań przepraszać - powie w końcu Bartek

- Bartek, pomóż mi się zmienić. Od czego mam zacząć? 

- Z takimi pytaniami to chyba lepiej do księdza...

- (...) Bartek, kocham cię. Nawet nie wiesz jak bardzo. Następnym razem jak będę umierać, to chcę to robić przy tobie - wyzna szczerze kobieta w 3137 odcinku "Pierwszej miłości". 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3145. Nie tak Kamil wyobrażał sobie powrót Zuzy do Polski. Ich związek znajdzie się na zakręcie

W 3137 odcinku "Pierwszej miłości" Wanda nie zawaha się ani chwili, tylko od razu klęknie i oświadczy się Bartkowi! Miedzianowski będzie w takim szoku, że całkiem zaniemówi... W kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" wyjdzie na jaw, że nie przyjmie jej oświadczyn, pod pretekstem tego, że to mężczyzna powinien oświadczać się kobiecie. Wanda będzie jednak nieugięta i da mu dwa dni na podjęcie decyzji. Wygląda na to, że pomimo deklaracji, kobieta za dużo się nie zmieni. 

Najnowsze