Miłość, czy kariera?

i

Autor: Materiały prasowe

Na Wspólnej, odcinek 3145. Nie tak Kamil wyobrażał sobie powrót Zuzy do Polski. Ich związek znajdzie się na zakręcie

2020-12-20 11:46

Niespodzianka w "Na Wspólnej"! Po długiej nieobecność Zuza powróci do Polski by złożyć Kamilowi zaskakującą propozycję, stawiając męża przed trudnym wyborem

Na Wspólnej ZWIASTUN na grudzień. Nowy kochanek Renaty będzie miał inną! Kamil zdradzi Zuzę. Michał wyzna miłość facetowi!

Długa rozłąka nie wpływała dobrze na małżeństwo Hofferów. Pod nieobecność Zuzy (Małgorzata Socha) jej mężem coraz wyraźniej zeczęła interesować się jego szefowa Karina(Patrycja Soliman). Na szczęście, gdy już mogło się wydawać, że między nią a Kamilem może wkrótce do czegoś dojść, do Polski wróci niespodziewanie Zuza. Choć Ula (Sherazade Wolff) od razu ucieszy się na widok mamy, tego samego entuzjazmu kobieta nie zobaczy jednak ze strony męża. Niedługo zresztą, gdy odwiedzi Kamila w pracy, będzie miała okazję poznać Karinę, nie zapała jednak do niej sympatią. Szybko okaże się jednak, że Zuza zamierza wrócić do Szwajcarii i zacznie namawiać męża i córkę, by zamieszkali tam razem z nią. Karina zrobi jednak wszystko, by zatrzymać Kamila przy sobie i zachęci go, by starał się o posadę ordynatora w ich szpitalu. Czy Kamil oprze się kuszącej propozycji i wizji prestiżowego stanowiska, by ratować swoje małżeństwo?

Emisja w TV:

Na Wspólnej

poniedziałek-czwartek TVN

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze