Pierwsza miłość, odcinek 3103: Janek nie uwierzy w zdradę Kingi. Będzie się wypłakiwał Arturowi - ZWIASTUN

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3103: Janek nie uwierzy w zdradę Kingi. Będzie się wypłakiwał Arturowi - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3103: Janek nie uwierzy w zdradę Kingi. Będzie się wypłakiwał Arturowi - ZWIASTUN

2020-11-02 12:40

W 3103 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Janek (Maciej Mikołajczyk) nabierze podejrzeń w sprawie zdjęć Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) z kochankiem, które on i Artur (Łukasz Płoszajski) dostali anonimowo od kogoś życzliwego. Nie będzie miał wątpliwości, że są prawdziwe, ale nie uwierzy, że Kinga go zdradza. Co ciekawe kochanek Kingi poszuka wsparcia u jej męża, któremu w 3103 odcinku "Pierwszej miłości" poskarży się, że to na pewno sprawka stalkera prześladującego Kulczycką. Coraz więcej dowodów będzie przemawiało, że to Matylda (Julia Łukowiak). Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3103 - poniedziałek, 2.11.2020 o godz. 18:00 w Polsacie

Zdrada Kingi w 3103 odcinku "Pierwszej miłości" będzie spędzała Jankowi sen z powiek i doprowadzi do tego, że dziennikarz zacznie bardzo dziwne się zachowywać. To z kolei wzbudzi niepokój Kingi, która będzie przekonana, że Janek romansuje z jej matką Teresą (Ewa Skibińska). Nie dość, że Kulczycka będzie szpiegować kochanka i podejrzewać go o najgorsze, to on za jej plecami w 3103 odcinku "Pierwszej miłości" spróbuje ustalić o co chodzi ze zdjęciami z klubu fitness, na których widać seks Kingi z jakimś facetem w recepcji.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3103: Kinga przyłapie matkę Teresę i Janka na seksie w hotelu. To będzie dla niej wstrząs - ZWIASTUN

Zupełnie zdezorientowany Janek w 3103 odcinku "Pierwszej miłości" pomocy poszuka u Artura, którego Kinga też przecież zdradzała w tajemnicy. - Tylko ty jesteś w temacie, a ja muszę z kimś porozmawiać...- Coś nowego w sprawie Kingi? - Dostałem wynik ekspertyzy. Te zdjęcia to nie jest fotomontaż. To nic nie znaczy... Na żadnym nie widać twarzy. A ja nie wierzę, że Kinga mnie zdradza! - zapewni Janek swojego dawnego rywala.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kinga przyłapie Teresę na seksie z Jankiem. Matylda będzie chciała ją zabić

Jednak Artur w 3103 odcinku "Pierwszej miłości" nie tak łatwo da się przekonać. Wygranie kochankowi Kingi, że kiedyś też długo był przekonany o jej wierności, o tym, że kocha tylko jego. - Wiesz co, ja nie mam zbytniego doświadczenia w tej kwestii. Jakieś mam, nie będę wskazywał palcem dzięki komu... Ale powiem ci szczerze, że takie rzeczy do końca się wypiera...

- Rozumiem, ale tutaj nie ma żadnego sensu, nie ma w tym żadnej logiki! - doda Janek, który w 3103 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie miał żadnych powodów, by zwątpić w miłość Kingi. Przecież są ze sobą tacy szczęśliwi. - W tych sprawach istnieje coś takiego jak logika?- Ktoś te zdjęcia wysłał, w konkretnym celu... One łączą się z wcześniejszymi. Wpisują się w całe to zamieszanie wokół Kingi!- Czyli stalker!

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3104: Artur i Janek włamią się do domu Matyldy! Znajdą tam przerażające zdjęcia

Janek w 3103 odcinku "Pierwszej miłości" będzie niemal pewny, że to Matylda maczała palce w tych zdjęciach. Wszystko zaplanowała tak, żeby uwierzył w romans Kingi. - Przejrzałem te zdjęcia ze 100 razy! Na żadnym nie widać twarzy Kingi... Matylda, chciałabym się jej bliżej przyjrzeć, pomożesz mi?- Chcesz ją stalkować? Podoba mi się to! - odpowie Kulczycki, który zgodzi się pojechać z Jankiem do domu przyjaciółki Kingi, żeby sprawdzić co się tam dzieje.

Pierwsza miłość. Kinga (Aleksanda Zienkiewicz), Janek (Maciej Mikołajczyk)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Kinga (Aleksanda Zienkiewicz), Janek (Maciej Mikołajczyk)
Pierwsza miłość. Kinga (Aleksanda Zienkiewicz), Janek (Maciej Mikołajczyk)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Kinga (Aleksanda Zienkiewicz), Janek (Maciej Mikołajczyk)
Pierwsza miłość odc. 3104. Teresa (Ewa Skibińska), Kinga (Aleksanda Zienkiewicz)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość odc. 3104. Teresa (Ewa Skibińska), Kinga (Aleksanda Zienkiewicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany