Pierwsza miłość, odcinek 3105: Artur i Janek włamią się do domu Matyldy! Znajdą tam przerażające zdjęcia

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3105: Artur i Janek włamią się do domu Matyldy! Znajdą tam przerażające zdjęcia

Pierwsza miłość, odcinek 3104: Artur i Janek włamią się do domu Matyldy! Znajdą tam przerażające zdjęcia

2020-10-27 16:26

W 3104 odcinku "Pierwszej miłości" Artur (Łukasz Płoszajski) i Janek (Maciej Mikołajczyk) ogłoszą chwilowe zawieszenie broni, ponieważ zauważą, że ktoś kpi z nich obu. Wszystko za sprawą Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która wpakowała się w niezłe kłopoty. Janek podejrzewa, że go zdradza, a Artur nie jest obojętny wobec byłej partnerki. W 3104 odcinku "Pierwszej miłości" mężczyźni stwierdzą, że muszą przebadać sprawę Matyldy (Julia Łukowiak), która nie raz już jej zagroziła. Postanowią włamać się do jej domu.

"Pierwsza miłość" odcinek 3104 - wtorek, 3.11.2020 o godz. 18:00 w Polsacie

W 3104 odcinku "Pierwszej miłości" Artur i Janek będą mieli dość dziwnych wydarzeń wokół nich i Kingi. Dostaną paczkę kurierską z jej zdjęciami w namiętnych objęciach obcego faceta, który ją rozbiera i całuje. Nie pomoże fakt, że koło Kingi wciąż krąży podejrzana Matylda, która nie raz jej zagroziła. Śledziła i nękała ją w internecie. Próbowała ją też upić i dosypać do drinka podejrzane substancje. Kinga stała się jej obsesją. W 3104 odcinku "Pierwszej miłości" Janek i Artur będą mieli tego dość.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3102: Teresa napalona na Janka! Matka Kingi będzie miała sekretny romans z jej facetem? - ZWIASTUN

W 3104 odcinku "Pierwszej miłości" Artur i Janek postanowią pojechać do domu Matyldy. Nie będą wiedzieli, że mająca zaburzenia psychiczne kobieta, ma obsesję na punkcie Kingi. Stworzyła nawet specjalną ścianę, na której umieszcza wszystkie informacje dotyczące życia idolki. Łącznie z tym, że gromadzi jej zdjęcia, a także np. Janka. W 3104 odcinku "Pierwszej miłości" Janek i Artur nie będą dowierzać w to, co zastaną w domu psychopatki. Zorientują się, że Kinga niedługo znajdzie się w koszmarnym niebezpieczeństwie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3106: Kinga zginie? Matylda uwięzi ją w samochodzie na torach! Artur i Janek znajdą tylko wrak!

W 3104 odcinku "Pierwszej miłości" Artur i Janek odkryją w jakich warunkach żyje Matylda. Zobaczą, że tak naprawdę jej życie kręci się wokół Kingi. Oprócz ściany, która w całości jest poświęcona niej i jej życiu, znajdą także bardzo dziwne zdjęcia. Zaczną się przyglądać obrazkom, które wydadzą się przerażające. W 3104 odcinku "Pierwszej miłości" Janek i Artur będą już pewni, że Kinga jest w niebezpieczeństwie. Tymczasem Matylda zwerbuje Kingę do samochodu i zacznie pędzić przed siebie. Czy zabije siebie i ją? Przekonamy się już wkrótce. 

Najnowsze