Pierwsza Miłość, odcinek 3098: Pomimo napadu, Marysia nie zbierze kwoty na leczenie Julki. Bandyta Igor znów ją oszuka

i

Autor: Youtube Pierwsza Miłość, odcinek 3098: Pomimo napadu, Marysia nie zbierze kwoty na leczenie Julki. Bandyta Igor znów ją oszuka

Pierwsza Miłość, odcinek 3098: Pomimo napadu, Marysia nie zbierze kwoty na leczenie Julki. Bandyta Igor znów ją oszuka

2020-10-23 12:43

W 3098 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) będą już po skomplikowanym napadzie na willę Edwarda (Marek Siudym). Wszystko dzięki planowi Igora (Piotr Trojan). Jednak próba kradzieży nie udała się do końca tak, jak się tego spodziewali. W 3098 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia z przerażeniem stwierdzi, że pieniędzy na leczenie chorej Julki (Łucja Kawczak) jest stanowczo za mało. Igor obiecywał, że po napadzie będą mieli wystarczającą ilość gotówki, ale kolejny raz Marysia się zawiedzie.

"Pierwsza miłość" odcinek 3098 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3098 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia i Michał odetchną po napadzie na bogatego Edwarda. Musieli posunąć się do kradzieży, bo wykorzystali już wszelkie sposoby na zdobycie potrzebnych pieniędzy na leczenie chorej Julki. Zdesperowana matka starała się zebrać wymaganą kwotę na różne sposoby, ale padła ofiarą oszustwa i nie miała już pomysłów co robić. Wtedy w jej życiu znów zagościł Igor, który zaproponował pomoc. Pomimo sprzeciwu Michała, Domańscy ostatecznie podjęli się współpracy z kryminalistą. W 3098 odcinku "Pierwszej miłości" odkryją, że chyba znów dali się nabrać. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3099: Marysia nie wyjedzie z Julką na operację do USA. Zgarnie ją policja i Edward!

W 3098 odcinku "Pierwszej miłości" po napadzie na dom Edwarda, Marysia z przerażeniem będzie liczyć zdobyte pieniądze. Odkryje, że kwota jest wciąż zbyt mała, aby podjąć leczenie w Stanach Zjednoczonych. Tylko tam Julka mogłaby być objęta terapią, która dałaby jej szansę na powrót do zdrowia. W 3098 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia załamie się, kiedy okaże się, że po podziale ukradzionych pieniędzy z Igorem, nie mają wystarczającej gotówki. Mężczyzna nie będzie miał zamiaru się tym przejmować, chociaż to był jego plan.

W 3098 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia przekona się, że plan Igora tylko tak świetnie brzmiał. Tak naprawdę cały ich wysiłek i poświęcenie nie przyniosły spodziewanego efektu. Z córką Marysi będzie za to coraz gorzej. Czas na uratowanie jej życia upłynie już niedługo, a matka nie będzie miała pomysłu co robić. W 3098 odcinku "Pierwszej miłości"  pojawi się jednak promyk nadziei. Do Domańskich zwróci się ktoś, kogo absolutnie by się nie spodziewali, by mógł pomóc. 

Najnowsze