Pierwsza miłość, odcinek 3097: Igor zabije ojca Marysi podczas napadu?! Edward złapie Domańskich - ZWIASTUN

i

Autor: Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3097: Igor zabije ojca Marysi podczas napadu?! Edward złapie Domańskich - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3097: Igor zabije ojca Marysi?! Edward złapie Domańskich podczas napasu - ZWIASTUN

2020-10-23 8:15

W 3097 odcinku "Pierwszej miłości" Domańscy wreszcie zaczną realizować swój plan. Dzięki współpracy z Igorem (Piotr Trojan) uda im się dostać do mieszkania Edwarda (Marek Siudym). Będą chcieli podstępem zdobyć dużą kwotę na leczenie Julki (Łucja Kawczak) w USA. Chociaż Marysia (Aneta Zając) starała się polubownie poprosić bogatego ojca o pieniądze, on się nie zgodził. Dlatego w 3097 odcinku "Pierwszej miłości" wraz z Igorem włamią się do domu milionera. Niestety wszystko źle się potoczy, bo Edward przyłapie ich na gorącym uczynku! Zobaczcie ZWIASTUN!

"Pierwsza miłość" odcinek 3097 - piątek, 23.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3097 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia zdecyduje się na desperacki krok. Będzie pilnie potrzebowała pieniędzy na leczenie chorego dziecka. Julce może pomóc jedynie kosztowna terapia w USA, na którą nie stać Domańskich. Odkąd Marysia dowiedziała się, że jej ojciec to bardzo zamożny człowiek, starała się zdobyć od niego pieniądze na leczenie chorej dziewczynki. On jednak okazał się być bardzo bezwzględny i nie udało się zdobyć potrzebnej kwoty. W 3097 odcinku "Pierwszej miłości" z pomocą Igora wybiorą się do domu milionera. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3098: Emilka i Bartek zostaną dziadkami. To Mirek będzie ojcem dziecka Michaliny

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Julka umrze w szpitalu? Marysia przyjedzie do niej za późno! Matylda będzie chciała zabić Janka

W 3097 odcinku "Pierwszej miłości" Domańscy i Igor podstępem dostaną się do domu Edwarda. Igor stanie w jego drzwiach, jako osoba odpowiedzialna za naprawę alarmu. Edward nie będzie się spodziewał, że zepsuty alarm to tak naprawdę sprawka człowieka, który stanie przed nim. Wpuści go do domu, dzięki czemu w łatwy sposób Igor będzie mógł wprowadzić tam także Domańskich. W 3097 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że plan nie pójdzie po ich myśli, a Edward sięgnie po broń i zacznie nią celować. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3100: Artur z synem Tomkiem będą mieli romans z tą samą kobietą. Marta rozbije ich rodzinę

W 3097 odcinku "Pierwszej miłości" przerażeni Domańscy będą patrzeć prosto na pistolet, wycelowany na nich. Edward zażąda, aby zdjęli kominiarki. Oni z przerażeniem nie będą wiedzieli co robić. 

- Zdejmijcie kominiarki, ale już! - Wykrzyczy wściekły.

Domańscy już prawie wykonają rozkaz, ale Igor znienacka stanie za Edwardem i z całej siły go uderzy. Taki cios spowoduje, że mężczyzna straci panowanie nad sytuacją. Czy Igor przesadzi i zabije go na miejscu? Tego dowiemy się już wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze