Pierwsza miłość, odcinek 3098: Marysia zdobędzie pieniądze dla Julki od najgorszego wroga - ZWIASTUN

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość, odcinek 3098: Marysia zdobędzie pieniądze dla Julki od najgorszego wroga - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3098: Marysia zdobędzie pieniądze dla Julki od najgorszego wroga - ZWIASTUN

2020-10-26 11:30

W 3098 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) nie będzie już miała żadnych wątpliwości, że pieniędzy z napadu na jej ojca Edwarda (Marek Siudym) nie wystarczy na operację i leczenie Julki (Łucja Kawczak) w USA. Zwłaszcza, że bandyta Igor (Piotr Trojan), który pomógł jej i Michałowi (Wojciech Błach) w kradzieży będzie chciał swoją część! Taka przecież byłą umowa. Załamani Domańscy w 3098 odcinku "Pierwszej miłości" przez chwilę stracą nadzieję, że umierającą Julkę uda się uratować. A wtedy z pomocą przyjdzie im największy wróg... Dostaną brakującą część od kogoś, kogo nigdy się nie spodziewali. Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3098 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3098 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia i Michał z przerażaniem zdadzą sobie sprawę, że za swoją część łupu z napadu na sejf w willi Edwarda Stryjeńskiego nie zdołają uratować życia śmiertelnie chorej Julce. Domańscy nie przewidzieli, że pieniędzy będzie zbyt mało. Co prawda okradli ojca Marysi z 3 milionów złotych, ale Igorowi też należy się część tej sumy.

Bandyta, który pomógł im w całej akcji w 3098 odcinku "Pierwszej miłości" zażąda miliona złotych - tak jak się wcześniej umawiali. - Sporo ryzykowałem! Należy mi się ten hajs! - rzuci bezduszny Igor. Jednak Marysia się nie podda i w 3098 odcinku "Pierwszej miłości" spróbuje odwołać się do jego sumienia. Jeśli w ogóle przestępca takie ma. Przecież w grę będzie wchodziło życie jej córki. - To jest dokładnie tyle, ile jest potrzebne na tę operację....

- Też mam plany! - zakończy szybko temat Igor, zabierając torbę z pieniędzmi. - Nie możesz ich trochę zmienić? - zapyta jeszcze pełna nadziei Domańska, a Michał obieca, że po leczeniu Julki oddadzą mu wszystko co do centa. Igor w 3098 odcinku "Pierwszej miłości" pozostanie niewzruszony. - Umowa to umowa...

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3099: Marysia nie wyjedzie z Julką na operację do USA. Zgarnie ją policja i Edward!

Bandzior, który kiedyś dla pieniędzy porwał Marysię i chciał ją nawet zabić nawet nie obejrzy się za siebie! I w chwili kiedy Marysia i Michał załamią się, bo już nie będą wiedzieli skąd wziąć milion złotych dla Juli w 3098 odcinku "Pierwszej miłości" Igor wróci i odda im swoją cześć łupu z napadu. Nie będzie chciał nic w zamian. Na odchodne powie tylko, żeby ratowali dziecko!

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur i Janek dostaną zdjęcia Kingi z kochankiem. Teresa weźmie się za faceta córki

Po pełnej emocji nocy Marysia i Michał w 3098 odcinku "Pierwszej miłości" zabiorą do domu 3 mln złotych, ukrywając torbę z pieniędzmi w szafce w kuchni. Przypadkiem znajdzie ją tam Jan Radosz (Wojciech Dąbrowski). O poranku Domańska odwiedzi Julkę w szpitalu, żeby przekazać córce dobre wieści - wyjadą razem do USA na operację i terapię. A to oznacza, że Julka będzie żyć. - Musisz zbierać siły na podróż...- Jaką podróż? - Do Stanów- Mamo nie żartuj... - poprosi ją umierająca Julka. A w oczach Marysi w 3098 odcinku "Pierwszej miłości" pojawią się łzy wzruszenia. I doda, że udało im się zabrać całą kwotę na wyjazd i leczenie.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3106: Kinga zginie? Matylda uwięzi ją w samochodzie na torach! Artur i Janek znajdą tylko wrak!

Pierwsza miłość odc. 3098. Marysia (Aneta Zając), Igor (Piotr Trojan), Michał (Wojciech Błach)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3098. Marysia (Aneta Zając), Igor (Piotr Trojan), Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość odc. 3098. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), Igor (Piotr Trojan)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3098. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), Igor (Piotr Trojan)
Pierwsza miłość odc. 3098. Julka (Łucja Kawczak)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3098. Julka (Łucja Kawczak)
Najnowsze