Pierwsza miłość, odcinek 3087: Bartek oszuka Wandę. Będzie miał jej dość i zatęskni za Emilką

i

Autor: Ipla Pierwsza miłość, odcinek 3087: Bartek oszuka Wandę. Będzie miał jej dość i zatęskni za Emilką

Pierwsza miłość, odcinek 3087: Bartek oszuka Wandę. Będzie miał jej dość i zatęskni za Emilką

2020-10-09 11:57

W 3087 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek (Rafał Kwietniewski) wreszcie zauważy ogromne różnice między nim, a jego obecną dziewczyną Wandą (Monika Pikuła). Na początku zauroczył się w kobiecie, ale powoli zacznie dostrzegać, że nic ich nie łączy. Zrobi się mocno zirytowany pod wpływem kolejnych dziwnych propozycji spędzania wspólnego czasu, które kompletnie go nie obchodzą. W 3087 odcinku "Pierwszej miłości" będzie miał serdecznie dość i okłamie partnerkę. Zrozumie, że z Emilką (Anna Ilczuk) życie było o wiele przyjemniejsze. Czy wreszcie zerwie z denerwującą Wandą?

"Pierwsza miłość" odcinek 3087 - piątek, 9.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3087 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek zacznie zauważać jak upartą i denerwującą osobą potrafi być Wanda. Chociaż spotyka się z nią od jakiegoś czasu, ich uczucie nigdy nie było specjalnie romantyczne i wybuchowe. Kobieta pomogła mu w zdemaskowaniu okrutnego psychopaty - Mateusza (Lesław Żurek). Sytuację skomplikowało również to, że Wanda była niedoszłą żoną oszusta. Mateusz przez długi czas okłamywał Emilkę, że jest kaleką i nie może sam funkcjonować. To dzięki pomocy Wandy, Bartkowi udało się go zdemaskować. W 3087 odcinku "Pierwszej miłości" pomimo wszystko, Bartek zacznie mieć dość tej relacji.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3087: Marysia wpadnie w zasadzkę ojca. Edward dorwie też Melkę - ZWIASTUN

Pierwsza miłość po wakacjach ZWIASTUN. Ślub Kingi i Janka i skandaliczny romans Melki. Córka Marysi gotowa na śmierć

W 3087 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek odbierze telefon od Wandy, jednak bez entuzjazmu. Kobieta zaproponuje mu spotkanie, na co on bez wielkiego zadowolenia się zgodzi. Kiedy usłyszy jednak co mają robić, kompletnie straci ochotę na to ochotę. Zacznie kłamać, że nie da rady wybrać się z nią do opery.

- Wiesz co, ja nie mogę... - zacznie wymyślać Bartek, aby nie spotkać się z dziewczyną.

- Ale dlaczego? - nie odpuści Wanda.

- Mam wizytę domową.

- A nie możesz odwołać? To jest premiera, nie da się tego przełożyć. Obsada fantastyczna, najlepsze głosy. - Wanda nie da za wygraną.

W 3087 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek nie będzie chciał się przyznać, że kompletnie nie chce iść do opery.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3097: Marysia z bandytą Igorem okradnie własnego ojca! Edward wsadzi ją do więzienia? - ZDJĘCIA

W 3087 odcinku "Pierwszej miłości" po skończonej rozmowie, Bartek pomyśli, że ma święty spokój. Jednak niedługo później znów odbierze telefon od Wandy i usłyszy, że kobieta załatwiła mu zastępstwo przy wizycie domowej, więc może się wybrać z nią na sztukę. Bartek się wścieknie, że Wanda tak drąży temat. Będzie niemiły i zacznie się wykręcać brakiem stroju. W 3087 odcinku "Pierwszej miłości" zacznie rozumieć, że nie mają z Wandą nic wspólnego. Kobieta zacznie go bardzo denerwować. Przypomni sobie cudowne czasy z Emilką, z którą świetnie się dogadywali. Czy ostatecznie zerwie z partnerką i wróci do żony? Zobaczymy już niebawem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze