Pierwsza miłość, odcinek 3087: Marysia wpadnie w zasadzkę ojca. Edward dorwie też Melkę - ZWIASTUN

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3087: Marysia wpadnie w zasadzkę ojca. Edward dorwie też Melkę - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3087: Marysia wpadnie w zasadzkę ojca. Edward dorwie też Melkę - ZWIASTUN

2020-10-09 8:25

W 3087 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) razem ze swoją matką Anetą (Maria Pakulnis) i Michałem (Wojciech Błach) wyciągnie od ojca pieniądze na leczenie umierającej Julki (Łucja Kawczak). Edward (Marek Siudym ) wyłoży w walizce 3 mln złotych pod jednym warunkiem - nigdy więcej nie zobaczy Anety, ich córki i "cholernej" wnuczki. Podczas przekazania całej sumy w 3087 odcinku "Pierwszej miłości" sytuacja wymknie się spod kontroli. Marysia nie zorientuje się, że wszyscy wpadli w zasadzkę. Nawet Melka (Ewa Jakubowicz), która z ukrycia będzie obserwować sytuację. Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3087 - piątek, 9.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

Szantaż Anety z "Pierwszej miłości" podziała na Edwarda, który ze strachu, że kobieta nagłośni sprawę gwałtu sprzed ponad 30-stu lat zgodzi się zapłacić za operację i leczenie Julki w USA. Bo Aneta zagroziła mu, że ogłosi publicznie, że ją kiedyś brutalnie zgwałcił, a potem urodziła mu dwie córki - bliźniaczki Marysię i Dominikę (Aneta Zając). Próbowała też nagrać z ukrycia Edwarda, kiedy przyznaje się do gwałtu, ale jej się nie udało. Ukradła za to szczoteczkę do zębów z łazienki, do badań DNA i udowodnienia, że Marysia faktycznie jest jego córką. 

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3097: Marysia z bandytą Igorem okradnie własnego ojca! Edward wsadzi ją do więzienia? - ZDJĘCIA

W 3087 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia i Aneta dalej będą groził Edwardowi, by wymusić pożyczkę na leczenie Julki. Dojdzie do spotkania z bezwzględnym biznesmenem, który przekaże im walizkę pełną pieniędzy. Ojciec Marysi znów pokaże swoje okrucieństwo wobec córki, jej matki, którą kiedyś zgwałcił, a nawet jedynej wnuczki. - Nie wstyd ci patrzeć mi w oczy? - zapyta Domańską z pogardą. - I kto to mówi? - rzuci Marysia, wciąż brzydząc się ojca gwałciciela.

Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem, bo w 3087 odcinku "Pierwszej miłości" nie tylko Melka z ukrycia będzie obserwować przekazanie pieniędzy. Przybraną córkę Marysi zaatakuje zaufany człowiek Edwarda. A on sam w ostatniej chwili zabierze swoje miliony! Jakby tego było mało ojciec Marysi w asyście swoich ochroniarz uprzedzi Domańskich, że nic od niego nie dostaną, bo żadnego szantażu się nie boi. Podczas ostrej konfrontacji w 3087 odcinku "Pierwszej miłości" Edward zagrozi, że zgłosi na policji próbę wyłudzenia. I wsadzi ich wszystkich do więzienia!

Nie przegap: Pierwsza miłość ZWIASTUN. Ślub Kingi i Janka. Weźmie błyskawiczny rozwód z Arturem - ZWIASTUN

Pierwsza miłość odc. 3086. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), Aneta (Maria Pakulnis)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3086. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), Aneta (Maria Pakulnis)
Pierwsza miłość odc. 3086. Edward (Marek Siudym)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3086. Edward (Marek Siudym)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze