Pierwsza miłość, odcinek 3082: Julka umrze na oczach Janka? Nawet pieniądze od bandyty Igora nie uratują córki Marysi - ZWIASTUN

i

Autor: ipla Pierwsza miłość, odcinek 3082: Julka umrze na oczach Janka? Nawet pieniądze od bandyty Igora nie uratują córki Marysi - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3082: Julka umrze na oczach Janka? Nawet pieniądze od bandyty Igora nie uratują córki Marysi - ZWIASTUN

W 3082 odcinku serialu "Pierwsza miłość" stan zdrowia Julki (Łucja Kawczak) pogorszy się tak gwałtownie, że lekarze będą bezradni. Duże pieniądze, które nielegalnie zdobędzie na leczenie dziecka dawny przeładowca Marysi, Igor (Marek Trojan), nie wystarczą aby dziewczynkę uratować. Czy nikt nie będzie w stanie pomóc małej pacjentce w 3082 odcinku "Pierwszej miłości" i będziemy musieli przerażeni patrzeć, jak Julka umiera na oczach Janka (Maciej Mikołajczyk)?

"Pierwsza miłość" odcinek 3082 - piątek, 2.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3082 odcinku serialu "Pierwsza miłość" będzie patrzyli - równie jak lekarze - bezradnie na cierpienie Julki. Stan dziewczynki z godziny na godzinę zacznie się gwałtownie pogarszać!

Dawny prześladowca Marysi, Igor dotrzyma w 3083 odcinku "Pierwszej" miłości danej jej obietnicy. Wydusi dużą kwot pieniędzy od pasera współpracującego z Dominiką. I choć bandyta prześle od razu Marysi całą kwotę, okaże się, że to wciąż za mało na leczenie Julki!

Zobacz również: Pierwsza miłość, odcinek 3082: Mikser umrze w toalecie po przedawkowaniu narkotyków? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość po wakacjach ZWIASTUN. Ślub Kingi i Janka i skandaliczny romans Melki. Córka Marysi gotowa na śmierć

Stan dziewczynki w 3082 odcinku "Pierwszej miłości" coraz szybciej będzie się pogarszał. Córka Marysi traci czucie w dłoniach! A wszystko zacznie się podczas nauki gry Marysi na pianinie. Dziewczynce szybko znudzi się teoria i będzie chciała zacząć grać. I wtedy okaże się, że nie możesz nawet podnieść dłoni!

- Nie mogę, nic nie czuję... - powie jeszcze Julka i straci przytomność!

- Atak padaczkowy był związany z reakcją na leki - wyjaśni zrozpaczonym rodzicom lekarz przy łóżku nieprzytomnej Julki.

Czy Julka w 3082 odcinku "Pierwszej miłości" obudzi się jeszcze ze śpiączki?> Czy Janek będzie ostatnią osobą, która widziała ją żywą?

Czytaj te: Pierwsza miłość, odcinek 3082: Krystian zobaczy seks Melki i Piotrka - ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze