Pierwsza miłość, odcinek 2945: Dominika zginie pod kołami pociągu? Bandyci przywiążą ją do torów

2019-10-30 16:58 sz
Pierwsza miłość, odc. 2945. Dominika (Aneta Zając)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odc. 2945. Dominika (Aneta Zając)

Dominika (Aneta Zając) z serialu "Pierwsza miłość" w 2945 odcinku zginie pod kołami pociągu?! W 2945 odcinku siostra Marysi (Aneta Zając) wyląduje na ulicy, gdzie spotka ją tragedia. Wmiesza się w nieciekawe towarzystwo, a już kilka godzin później w serialu "Pierwsza miłość" bandyci przywiążą ją do torów! Czy Dominika przeżyje? Sprawdź, co się wydarzy.

"Pierwsza miłość" odcinek 2945 - poniedziałek, 4.11.2019, o godz. 18 w Polsacie

Dominika z serialu "Pierwsza miłość" umrze w 2945 odcinku? Tę kobietę spotykają same tragedie. Najwyraźniej ona i Marysia mają to w genach. Po odzyskaniu wolności siostra bliźniaczka głównej bohaterki nie będzie miała gdzie się podziać. Dlaczego?

Otóż Michał (Wojciech Błach) wciąż będzie jej przeciwny. Zrobi wszystko, żeby żona w 2945 odcinku nie przyjęła krewnej pod ich dach. Domański w "Pierwszej miłości" zaplanuje dla ukochanej romantyczny wieczór, aby odbiegła myślami od siostry. 

Czytaj też >>> Pierwsza miłość, odcinek 2942: Zaręczyny Melki i Łukasza. Zły znak przed ślubem - ZDJĘCIA

Niestety w tym czasie Dominika znajdzie się na ulicy. Żebrząc pod dworcem kolejowym zainteresuje się nią jeden bezdomny pijak, który zaproponuje libację w jego melinie. Na miejscu dołączy do nich kolejny amator siarczanów. Niestety, podczas popijawy dranie dorzucą Dominice coś do piwa... i jeden z nich spróbuje ją zgwałcić! Co wydarzy się dalej? Czytaj pod zdjęciem.

Pierwsza miłość, odc. 2945. Dominika (Aneta Zając)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odc. 2945. Dominika (Aneta Zając)

Po wszystkim moczymordy w 2945 odcinku "Pierwszej miłości" zawloką niczemu winną Dominikę w pobliże torów kolejowych. Tam zwiążą ją i położą na torach, zostawiając na pewną śmierć! Dziewczyna wciąż będzie nieprzytomna. Czy ktoś zdoła ją uratować?

Na szczęście, jak widać na zdjęciach w galerii poniżej (zachęcamy do przejrzenia), w ostatnim momencie zauważy ją Oskar (Filip Gurłacz). Chłopak zdąży odepchnąć ją spod kół rozpędzonego pociągu, jednak sam nie zdąży uciec! Zostanie potrącony przez kilkutonową maszynę. Czy przeżyje? Według doniesień "Teletygodnia" lekarzom uda się go uratować, jednak pozostanie w stanie śpiączki. W przyszłych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Michał oskarży Dominikę, że to ona wrzuciła go pod pociąg! Domański pożałuje tych słów, kiedy Oskar w końcu się obudzi i powie, co tak naprawdę stało się tamtego tragicznego dnia. Marysia nie będzie zachwycona! 

Najnowsze