Pierwsza miłość odc. 3079. Marysia (Aneta Zając)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3079. Marysia (Aneta Zając)

Pierwsza miłość, odcinek 3087: Marysia, ratując córkę, posunie się za daleko. Trafi do więzienia?

2020-10-09 8:37

Rodzinny dramat Domańskich w serialu „Pierwsza miłość” trwa. Zrozpaczona Marysia, aby ratować życie umierającej córki, zdobędzie się na desperacki krok. Do czego zdolna jest zdesperowana matka?

Pierwsza miłość po wakacjach ZWIASTUN. Ślub Kingi i Janka i skandaliczny romans Melki. Córka Marysi gotowa na śmierć

Choroba Julki (Łucja Kawczyk) wywróciła życie Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach) do góry nogami. Jedyną szansą dla niej jest bardzo kosztowane leczenie w USA, na które zrozpaczonych rodziców nie stać. Oboje szukają wszelkich sposobów na zdobycie środków, które mogą uratować życie dziewczynki, wciąż jednak bezskutecznie. Tymczasem stan dziewczynki szybko się pogarsza. Coraz bardziej zdesperowana Marysia ostatecznie zdecydowała się nawet poprosić o pieniądze swojego biologicznego ojca (Marek Siudym) – bezwzględnego milionera, który przed laty zgwałcił jej matkę (Maria Pakulnis). Ten jednak nie zamierza dzielić się swoją fortuną. 

Domańska nie zamierza się jednak poddać i razem z Anetą znów skontaktuje się z Edwardem, tym razem próbując wymusić pieniądze na leczenie Julki szantażem. Sytuacja jednak szybko wymknie się spod kontroli, a wściekły biznesmen postanowi zgłosić sprawę na policję, oskarżając kobiety o próbę wyłudzenia. Marysia, zamiast pomóc córce, wkrótce może trafić do więzienia.

Emisja w TV:

Pierwsza miłość

Poniedziałek-piątek 18.00 Polsat

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze