Pierwsza miłość. Grażyna i Michał wylądują w szpitalu. Gorący romans doprowadzi do tragedii?

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Grażyna i Michał wylądują w szpitalu. Gorący romans doprowadzi do tragedii?

Pierwsza miłość. Grażyna i Michał wylądują w szpitalu. Gorący romans doprowadzi do tragedii?

2021-07-23 15:10

Romans w serialu "Pierwsza miłość" doprowadzi w końcu do tragedii?! Grażyna (Grażyna Wolszczak) i Michał (Wojciech Błach) wplątali się w gorące seks schadzki i za plecami Marysi (Aneta Zając) spotykali się po kryjomu w mieszkaniu Wekslerowej. W "Pierwsza miłość" po wakacjach 2021 oboje wylądują na ostrym dyżurze! Z planu wyciekły niepokojące zdjęcia, gdzie aktorzy nagrywają sceny w szpitalu. Jak widać, sytuacja mocno wymknie się spod kontroli. Romans Grażyny i Michała znów namiesza w życiu innych bohaterów.

Romans Grażyny i Michała doprowadzi do tragedii w "Pierwsza miłość"?

Miniony sezon "Pierwsza miłość" nie był najszczęśliwszy dla Marysi, która odkryła romans męża ze sporo starszą Grażyną. Wydawałoby się, że Michał to facet z zasadami, a mimo to, wplątał się w seks schadzki z Wekslerową. Nawet nie pomyślał, że przecież tyle przeżył z Domańską, która długo przebywała w psychiatryku i razem z nią walczył o Julką (Łucja Kawczak). 

To widocznie nie starzyło, a Michał przez jakiś czas uprawiał gorący seks z kochanką. Domańska nie mogła uwierzyć, że mąż naprawdę jej to zrobił. Kiedy prawda wyszła na jaw, wszystko wymknęło się spod kontroli. Michał pod koniec sezonu "Pierwsza miłość" postanowił zostać przy rodzinie, a Grażyna doznała wypadku, gdzie podejrzewano próbę samobójczą i to Marysia ratowała kobietę. 

Przeczytaj: 19-letnia gwiazda M jak miłość pokazała swoje maleństwo. Alicja Ostolska musiała się już tłumaczyć z dziecka w tak młodym wieku

Pierwsza miłość po wakacjach 2021: Tajny spisek Marysi i Grażyny. Rywalki połączą siły? Wyciekło nagranie

Z planu "Pierwsza miłość" wyciekają zdjęcia, na których widać, że Grażyna i Michał wylądują w szpitalu. To jednak nie oni będą pacjentami, a Piotrek (Michał Mikołajczak). Okoliczności wypadku chłopaka nie są póki co jasne. Wiadomo jednak, że będzie miał uraz głowy. Grażyna i Michał w "Pierwsza miłość" wciąż będą musieli się na siebie natykać, co doprowadzi do szału zdradzoną Marysię. Chociaż Michał zadeklaruje, że chce pozostać przy rodzinie, trudno powiedzieć czy dotrzyma słowa. 

Przeczytaj: M jak miłość. Skandal u Mostowiaków. Barbara długo nie wiedziała kto jest ojcem dziecka, ale weźmie pieniądze na nieślubną córkę

W "Pierwsza miłość" po wakacjach 2021 na pewno nastąpią zmiany w relacji Michała i Marysi, a zdradzona żona nie będzie traktowała go tak samo. Po ilości dodawania wspólnych relacji na profil "Pierwsza miłość" na Instagramie można wnioskować, że Wekslerowa zostanie w życiu Domańskich na dłużej i nie odpuści Michałowi. Mężczyzna będzie musiał podjąć wiążące decyzje. 

Najnowsze